Estée Lauder

Ár:   18 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,3 g + 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzletek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. június 3.

Ár:   18 600 Ft
Kiszerelés:   1,3 g + 1,3 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzletek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Korrektor és simító bázis

• A korrektor hibátlanul és ragyogóan fedi a tökéletlenségeket. A bőr simábbnak és hibátlannak néz ki.
  • A simító bázis kitölti a finom vonalakat, ráncokat, kisebbnek mutatja a pórusokat.

A két formula segít egységesíteni a bőrtónust, csökkenti a karikákat, hibákat. Szabadalmaztatott öregedés gátló technológiákkal és vitaminokkal. A fiatalos megjelenésért szinergizál a Re-Nutriv arcápolókkal.

(A simító bázis INCI-je: az első water/aqua-ig, a többi a korrektor.)

Dimethicone eo I szil 1 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Polysilicone-11 szil Silica Hordeum Distichon (Barley) Extract Nylon-12 Polyethylene Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Santalum Album (Sandalwood) Extract Phellodendron Amurense (Amur Cork Tree) Bark Extract Tribehenin eo Caprylic / Capric Triglyceride eo Algae Extract eo I h Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Extract i Hydrolyzed Wheat Protein Ergothioneine a Glycerin h 0 0Nephrite (Jade) Powder Pearl Powder Sapphire Powder Gold szRuby Powder Lecithin eo I eu Palmitoyl Oligopeptide pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Stearalkonium Hectorite Laureth-12 ti I eu Caprylyl Glycol eo I h Butylene Glycol h 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Carbomer Polymethylsilsesquioxane szil Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Propylene Carbonate Polysorbate 20 ti I eu 0 0Water / Aqua Glyceryl Triacetyl Ricinoleate Octyldodecanol eo I i I al Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Polyethylene Ozokerite Kaolin 0 0Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Pearl Powder Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Nephrite (Jade) Powder Sapphire Powder Ruby Powder Algae Extract eo I h Glycerin h 0 0Gold szButylene Glycol h 1 0Hydrolyzed Wheat Protein Tocopheryl Acetate a I v 0 0Ergothioneine a Bisabolol gy Caprylyl Glycol eo I h Stearyl Glycyrrhetinate gy Barium Sulfate sz Calcium Aluminum Borosilicate Polymethylsilsesquioxane szil Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Water / Aqua Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Titanium Dioxide / CI 77891 sz Iron Oxides sz 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

primadonna

2018. október 19.

A világ legjobb korrektora! Nem ül bele a szarkalábakba, tökéletesen illeszkedik, elmondhatatlan a végeredmény. Estée Lauder, nálad jobb nincs!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

umpalumpa

2015. május 26.

Pünkösd óta használom. Előző héten vettem az Aréna-szerda nap alkalmából 20% kedvezménnyel, ami nem mindegy ebben az esetben, mivel igen drága korrektorról van szó. De én nem vagyok normális, ha ilyesmiről van szó, hát vettem :D. A Double Wear Brush on Glow-t is imádom, de kissé erősebb fedést akartam. Sötét karikák, ráncocskák és táskák, amiket el kell tüntetnem.
Amikor felkenem a primerjét valami csoda történik, mert mindent kisimít! Kicsit várni kell, míg eligazodik, aztán kell a korrigálót felkenni. Ifjabbaknak el tudom képzeni önmagában, nekem megy alá a hidratáló (milyen meglepő az Advanced Time Zone szemkrémmel a legjobb :)). Lehet, hogy mert olvastam a drágakőporról, de akkor is úgy néz ki, mintha felragyogna a szem környéke. Az eddigi legszebb, legjobb textúra szem köré, amit használtam. Azt hiszem nekem nincs feljebb, ennek 70 éves koromig kell működnie :D.
Nekem a legvilágosabb szín jó a mostani színeimhez, de nem én vagyok a leghókább ember a földön, így el tudom képzelni, hogy a hófehérek nem találnak maguknak valót, Nem tudom miért nincs ennél világosabb...
Nekem egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Nekem egy csoda!

Antioxidánsok: Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Algae Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Algae Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kaolin 0 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.