Estée Lauder

Ár:   18 490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2015. október 16.

Ár:   18 490 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az öregedés összetett jeleit kezelő, feszesítő szemkörnyékápoló balzsam

Mérhetően enyhíti a bőröregedés látható jeleit a szem körül, beleértve a ráncokat, szarkalábakat, és a szárazságot. Mindössze 4 hét elteltével a tesztalanyok 92%-ának vált lényegesen feszesebbé a bőre (a 24 nő részvételével végzett tesztelés során).

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Propanediol h Isododecane eo Polyethylene Dimethicone eo I szil 1 0Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride eo Butylene Glycol h 1 0Polysilicone-11 szil Nylon-12 Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Isononyl Isononanoate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Magnolia Officinalis Bark Extract Phyllostachys Nigra Leaf ExtractNarcissus Tazetta Bulb Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Mimosa Tenuiflora (Mimosa) Bark Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Artemia Extract Algae Extract eo I h Sucrose h Whey Protein Acetyl Glucosamine h Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Dimethicone Crosspolymer szil Caffeine Cholesterol eo I eu 0 0PEG-10 Dimethicone Propylene Glycol Dicaprate eo Glycerin h 0 0Ethylhexylglycerin Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Squalane eo 1 0CamphanediolPinanediolErgothioneine a Disteardimonium Hectorite Magnesium Sulfate PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone eu I szil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Sodium Hyaluronate h 0 0Boron Nitride Methicone eo I szil Linoleic Acid eo Triethoxycaprylylsilane szil Maltodextrin Alumina Hexylene Glycol ti I eu 1 1Citric Acid kh Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Estée Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Eye Balm 3 ml
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Ár: 2.000 ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
szerka

2019. december 5.

Csodát ne várjunk tőle, de számomra eddig talán ez volt a legjobb krém. Én ráncok simitasara használom. Pufi ellen, egy golyós gélt kenek fel.
Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

Még keresem az igazit.

balkri

2019. április 26.

Több alkalommal használtam, kaptam mintát és annak hatására meg is vásároltam.
Ami nekem tetszik, hogy könnyen beszívódik és ad és enyhe csillogást a szem környékemnek. Jól hidratál, némileg kisimítja az apróbb ráncokat, de nem érzem azt, hogy szerelem. Az ANR eye mátrix jobb hatást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

Több alkalommal használtam, kaptam mintát és annak hatására meg is vásároltam.

kneva

2019. február 10.

Két tégellyel elhasználtam. Szem körüli ekcémára kerestem megoldást. Állaga könnyű, mégis eléggé táplált. Hamar felszívódott, lehetett rá sminkelni. Napfényben nekem úgy tűnt, mintha nagyon apró, finom csillámok lennének a szemem alatt. Szememet nem csípte, nem könnyeztem tőle, ez óriási pozitív pont! Negatívuma (az ára mellett, bár online jóval kedvezőbb, mint a szaküzletben), hogy a szarkalábakkal nem bánt úgy el, mint az ANR testvére. Így most vissza térek őhozzá, már meg is rendeltem.
(Talán az lenne a legideálisabb, h ezt reggel és a barna üvegeset pedig estére.)
Napi kétszeri használat mellett 1 hónapig volt elég, de én nem spóroltam vele, száraz a szemkörnyékem, jól esett a bőrömnek.
Ami nem tetszik: ilyen árkategóriában ugyan tehetnének mellé spatulát! szerencsére vannak spatuláim, na de akkor is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. február 10.

Elhasználtam én is örömmel, de nem éreztem semmivel kiemelkedőbbnek, mint néhány más, jó összetevős, nem "aranyáras" terméket. Üvegtégelyes, elegáns a kiszerelése, de a spatulás belenyúlkálás kevésbé tetszik, mint egy pumpás megoldás.
Biztosan állíthatom, hogy nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 10.

Biztosan állíthatom, hogy nem csodaszer.

MissNana

2019. január 14.

Imádom.
December 23-án(lassacskán 1 hónapja), húgomtól kaptam karácsonyra, és azóta használom szorgalmasan(néha reggel-este, de legtöbbször csak napi egyszer). Mielőtt még belekezdenék a vélemény és tapasztalat kifejtésbe, leszögezném, hogy "szemkörnyék ápoló szűz" vagyok, nem igényli meg különösebben a bőröm, 20 éves vagyok, és elég fiatalos az arcbőröm is, csak avégett használom, mert kaptam az ajándékot, és az ilyen esetekben hűséges típus vagyok. Azt még hozzátenném, hogy kifejezetten rossz géneket örököltem ilyen szempontból, mert ekcémás bőröm van, és édesanyám bőre, korához képest elég megviseltnek számít, annak ellenére, hogy semmilyen betegsége nem volt az ekcémán kívül.

Tapasztalataim:
Szerintem fantasztikus. Még annyira se ráncos a bőröm, mint eddig volt, kisimult, feszes a szemem körül a bőr. Sajnos a karikákon nem segít különösebben, de nagyon könnyű rásminkelni, mert könnyen szívódik be(ha sminkelés előtt használom), és ilyen esetben nem is teszek alá mást. Egy réteg korrektor elég ilyenkor, és egészen a smink lemosásáig megtartja magán.
Ennek ellenére szerintem ennyi pénzért már elvárható lenne az is, hogy a karikák ellen is hatásos legyen, azonban nem az. Nem veszem újra semmiképp, mert kész vagyon, amellett, hogy nincs is rá szükségem. De tapasztalatnak az ügyben jó, hogy már jó előre felkészüljek, mi mindennel szemben kell megfeleljen egy jó szemkörnyék ápoló.

Magamtól sose vettem volna meg, és újra se fogom venni. Akkor már inkább büszkén viselem a szarkalábakat, mint azt, hogy csak erre az egy hibára 20 ezer forintot fizessek. Arról nem is beszélve, hogy bár nem kell belőle sok, ha rendszeresen fogyasztod, egy 7ml-es kiszerelés elfogy 2-3 hónap alatt, ami viszont ha le is osztom, 10 ezer forint. De hát ahány ember..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Imádom.

Tapasztalataim:

felhasznalovagyok

2018. december 13.

Az újabb változatát haszánlom egy jó ideje (ugyan az a neve, csak van mögötte egy + jel), de sajnos semmi változást nem tapasztaltam. Az itt olvasott vélemények alalpján és a magas ár miatt többre számítottam. Az egyetlen pozítivum amit mondani tudok róla, hogy nagyon szépen lehet rá sminkelni, és első ránézésre úgy tűnik, hogy nincsenek benne a bőrre káros anyagok, szóval legalább rosszabb nem lesz tőle a helyzet (de jobb sem nagyon).
Ha valakinek kell egy jó hidratáló krém és van 22 ezer forintja amit hajlandó ezért kiadni, annak teljes szívvel ajánlani tudom, de csodát ne várjunk tőle.
Szeirntem csak két pontot ér a kicsi kiszerelés és az ár/érték arány miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Szeirntem csak két pontot ér a kicsi kiszerelés és az ár/érték arány miatt.

drz400

2018. október 24.

Körülbelül 3-4 hónapja használom minden reggel és este. Jól esik a szemkörnyékemnek, viszonylag hat a ráncokra (amikről még csak minimálisan beszélhetünk nálam, 24 vagyok), a sötét karikák nem tűntek el de kicsit jobb a helyzet. Összességépen javított a helyzeten amit a rengeteg stressz, kialvatlanság és az a pár év okozott az elmúlt elég kemény időkben. Elég drága, viszont nagyon nagyon gazdag krém, csak beleérintem az ujjam végét egy picit ami rajta marad az bőven elég mindkét szememre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

blue_violet

2018. október 15.

31 leszek, bár sokak szerint nem nézek ki 18-nak. Viszont megjelentek a szemem alatt ezek a pici ráncok. Eléggé ráparáztam. Vettem niveat, ilcsi és dr organic terméket, majd jött ez. Már egyetlen használat után picit halványított rajtuk, remélem ez így is marad.
Azért kap 4 csillagot, mert elképesztően drága. Mondjuk minimális elég belőle a szemeknél, hátha nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Maeve

Korcsoport: >54
2018. október 7.

Nagyon jó! Reggelente majdnem elbőgtem magam, amikor megláttam, hogy micsoda sötét karikák vannak a szemem alatt. Plusz ugye a ráncok... De már minden oké, a ráncok szinte teljesen eltűntek, ami számomra döbbenetes, és a karikák is egész jól elhalványultak. Javított rajtam pár évet ez a szemránckrém, azt hiszem :). Újravevős, határozottan megéri az árát, és nagyon kevés is kell belőle, szóval annyira nem drága, csak egyszerre nagy a kiadás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 7.

umpalumpa

2018. augusztus 5.

Már 2x lebeszéltek erről a szemkrémről, de lehet legközelebb megveszem. Most kicsi 5 ml-es került hozzám ajándékba, így teszteltem és még tesztelem.
Nyaralásra vittem, ahol állatira kiszáradt a bőröm (víz, só, nap, naptejek), pedig nem jellemző még a szemem körül sem, de ez a kis cuki rendbe hozta és szépen karban tartotta később is. Itthon is szívesen használom. Finom a könnyű állaga, de mégis tartalmasnak érzem. Sokáig ki fog tartani ez a kicsi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Algae Extract, Sucrose, Acetyl Glucosamine, Acetyl Hexapeptide-8, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Dimethicone, Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride, Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrogenated Polyisobutene, Isononyl Isononanoate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Algae Extract, Cholesterol, Propylene Glycol Dicaprate, Squalane, Caprylyl Glycol, Methicone, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cholesterol, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Hexylene Glycol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polysilicone-11, Dimethicone Crosspolymer, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Methicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cholesterol eo I eu 0 0

Térfogatnövelő segédanyag.

Squalane eo 1 0

A pinanediolhoz hasonlóan a camphanediol is a bőr sejtjeinek mikrokeringését serkentő összetevő.

A CosIng csak annyit mond róla, hogy bőrjavító összetevő. E szerint a tanulmány szerint a pinanediol javítja a mikorkeringést a bőr sejtjeiben.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag