Etude House

Ár:   $13   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. július 16.

Ár:   $13
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• eltávolítja a bőrről a szennyeződéseket és a felesleges faggyút
  • selymessé, simává teszia bőrt
  • az agyag az Amazonas területéről származik, és gazdag ásványi anyagokban

angelscrime

2016. április 5.

Rosszul indult kettőnk kapcsolata. Egyrészt ugyan eredeti, fóliázott csomagolásban kaptam, mégis rossz volt a kupakja, konkrétan visszazárhatatlan. Féltem, hogy emiatt kiszárad a maszk, ezért azóta is igényes celluxozott formában nyitom-zárom-tárolom. Másrészt több alkalommal csak ímmel-ámmal használtam, mivel hatását nem láttam, mire rájöttem, hogy igencsak vastagon kell felkenni, hogy érjen is valamit. Megfelelő vastagsággal szépen kitisztítja a pórusokat, a Freeman agyagos maszkjához tudnám hasonlítani - ez kicsit hígabb állagú -, csak szebb összetevőkkel. Hetente, méginkább hetente kétszer alkalmazva viszonylag szépen szinten tartható a pórusok tisztasága, ennél ritkábban ne várjunk tőle csodát.
Akcióban egyébként 8.88$-ért is hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Akcióban egyébként 8.88$-ért is hozzá lehet jutni.

S.Merci

2014. július 20.

Én nagyon megszerettem. Kaptam mintát, és már az első használat után nagyon puha lett a bőröm, és nem szárította ki, mint az említett epres Baviphat. Én pont ezért vettem meg, de emellett még szép egységes is lesz a bőröm a használata után (legalábbis én így látom). Nálam nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

vador

2014. július 20.

Mintákat próbáltam, ami alapján nem rossz, de az epres Baviphat nyomában sincs. Ha hasonló minőséget akartok, akkor valamelyik kaolinos Freeman harmadáron ugyanezt tudja, idegesítően parfümös szag nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.