Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

A könnyû állagú krém-gél hűsíti és regenerálja a kiszáradt bőrt.

orsolyap

2018. augusztus 27.

A nap allergiás 50-es naptejjel kaptam egy csomagolásban. Elilleg grátisz volt. Nekem bevált. Könnyű az állaga, nem maszatos, nem zsíros. Ajánlom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Sabinilla

2013. május 18.

Pár napja jól lepirult a vállam és a dekoltázsom, fürdés után ezt nyomták a kezembe, hogy próbáljam ki. Akkor vettük elő dobozból, elolvastam mennyi minden jót írnak a hatásáról, sőt még képekkel is szemléltették :-). Egyáltalán nincs gél állaga, nekem inkább olyan műanyag krémes volt az első benyomásom,ami az összetevőit látva nem csoda, felkenés után filmszerű réteget képez a bőrön, illata szerencsére nincs.Kellemetlen érzetet hagy a bőrön. Alig vártam másnap, hogy a gyógyszertári krémemmel orvosoljam a leégést. A 50-es napozóhoz adták ajándékba, szerencsére nem nekem. Engem nem győzött meg, pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 18.

tnildiko

Korcsoport: >54
2011. december 29.

Napozás után kellemesen megnyugtatja, hidratálja, hűsíti a bőrt. Lágy, könnyen kenhető, ami egy napégett bőrnél nem hátrány. Nekem nagyon bevált. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.