Eucerin

Ár:   4220 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2011. március 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

nyk

2018. július 2.

Tavaly nyáron vettük, mert alapvetően nagyon meg vagyunk elégedve más Eucerin termékekkel, viszont nem fogjuk idén újra venni. A dolgát jól végzi, nem égtünk le amíg használtuk, viszont nagyon nehéz úgy eldolgozni a bőrön, hogy ne legyen csíkos/foltos nyoma, illetve hiába vártunk ki a min. fél órát a fürdés előtt, vízzel érintkezve foltokban kifehéredett mindig a bőrünkön és nagyon csúnya összhatása volt. Pont mint egy olcsó, "gagyi" naptejnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Lorigil

2015. augusztus 4.

Napallergiára vettük, de amit ígért, sajnos nem tartotta meg. 3 nap után előjött a párom napallergiája, és elöntötték a testét a kis hólyagok, ahol be volt kenve ugyanúgy, mint azokon a helyeken ahol sose kente :( Szenvedt szegény rendesen. Még jó, hogy vittünk gyógyszertári krémet rá, azzal kenegettük minden este.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

mediar

2013. április 5.

Napallergia miatt vettem, és ettől valóban semmi bajom nem volt, és égni sem égtem le, imádtam, azonnal eltűnt a bőrömön, nem volt ragacsos érzés. Tavaly nem ezt vettem, mert kísérletezni akartam mással, de idén visszatérek erre, mert ennél nekem nincs jelenleg jobb. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

seynir

2012. április 13.

Napallergia ellen használtam és maximálisan elégedett voltam vele. Megtartjuk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 13.

Mirror

2012. március 29.

3 éve nyaralás közben rengeteg kiütés lett a karomon, ami rettentően viszketett. Miután rátaláltam erre a termékre, nyoma sincs az allergiának, és gyönyörűen barnulok vele!Nagyon-nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

tnildiko

Korcsoport: >54
2011. december 27.

Mivel tengerparti nyaralásaim során korábban a nyakamon és mellkasomon napallergiás kiütések jöttek ki, ajánlották ennek a napvédőnek a használatát. Örömmel tapasztaltam, hogy valóban nagyon jó a hatása, nem égtem le, és a kiütéseimnek nyoma sem volt. Természetesen megfelelő gyakorisággal kell alkalmazni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. december 27.

nhajnal

2011. július 11.

Napallergiára utaló kiütések jöttek rám, bármilyen napkrémet használtam. Mióta Eucerin napkrémet használok nyoma sincs, én csak ajánlani tudom, nálam bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 11.

gini88

2011. március 15.

Arcon is használtam, teljesen jól beszívódott és csak egy minimálisan lett fényesebb az arcbőröm. Meg vagyok vele elégedve, az idén nyáron is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.