Eucerin

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Mindennapos használatra szánt arckrém, mely minden, közepes árnyalatú bőr számára egyenletes, természetes napbarnított megjelenést biztosít. Az Eucerin Innovatív Szélesspektrumú Fényvédelmi Technológia (Advanced Spectral Technology) a magas szintű UV-védelem érdekében egyesíti a szélessávú és fotostabil UVA/UVB-szűrőket1 és a licochalcone A hatóanyagot, mely semlegesíti az UV-fény és a HEVIS következtében létrejött szabadgyököket. A színezett napvédő glicirretinsavat is tartalmaz, amely támogatja a bőr saját DNS-javító mechanizmusát. A formulában levő hialuronsav és az ásványi pigmentek azonnal egységessé teszik az arcszínt és láthatóan csökkentik az öregedés jeleit, például a finom ráncokat és az arcszín egyenetlenségeit.

Ár: 1500Ft vagy csere nem színezett fényvédőre , Eladó: kitti01301
Állapot: 1x probált, Helyszín: Tiszaújváros/Debrecen, fizetés: Ahogy neked jó, alkalmazkodom!:)
2600ft--Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+
Ár: 2600 ft , Eladó: HaziManka
Állapot: egy pumpányi hiányzik , Helyszín: Újhartyán, fizetés: előre utalás után postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Cseniko

2022. július 8.

Gyerekek ez borzasztó:(
Rengeteg fényvédőt vettem már sok éves pályafutásom alatt, de ezzel nem jutok dűlőre. PC színezett fényvédője helyett kutatok 50-es és olcsóbb alternatívát.
A világosabb árnyalatot vettem meg, de egyfelől ez is nagyon sötét, bár ha valahogy be tudod dolgozni a bőrbe nagyjából beigazodik, de marad egy narancsos árnyalat.
A nagyobb probléma viszont, hogy nem lehet normálisan eldolgozni…alapvetően normál, vízhiányos, érzékeny bőröm van. PC alá elbírok tonert, szérumot és hidratálót is, míg ez alól elkezdtem mindent elhagyni, mert csak elcsúszkált a bőrön. Ha semmit sem teszek alá elkezdi foltokban beszívni és ahogy kenné el az ember lánya mindjárt morzsolja is le darabokban, végül fogalmam sincs mennyit kentem, vagy kentem e🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 8.

Gyerekek ez borzasztó:(

széva

2022. június 24.

Az én bőröm nagyon szereti! A sötétebb szint vettem meg. Elég nehéz volt először felkenni, de már kezdem megszokni. Viszont nem ül be a ráncokba az biztos és én szebbnek látom a bőrképem. Mintha a ráncaim kevésbé látszanának. Így nyáron nem fogok alapozót használni. Én vizes kézzel dolgozom el és ha valahol kell picit még oda kenek.

Ami még jobb ha a színezetlen változattal keverem fele fele arányban és kézzel mint egy arckrémet kenem fel. Így természetes a hatása. Ja és nem nagyon kell alá hidratáló krém a szérumok után, ez pont elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 24.

timmmmm

2021. június 2.

Ránctalanító hatása nagyon jó.
Viszont zsíros, nehéz érzés marad utána, izzad alatta a bőröm. Fémes szagot érzek egész nap az arcomon. Nehéz elkenni egyenletesen. Ha mégis sikerül, látványos, mint egy jó alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 2.

Ránctalanító hatása nagyon jó.

bzsofi22

2021. április 28.

Hasonlóan egy előttem szólóhoz, én sem tudom eldönteni szeretem-e vagy sem. Annyira szép természetes, napcsókolta bőrszínt adna, DE lehetetlenség egyenletesen elkenni, ha valakinek van bevállt tippje kérem ne tartsa magában😫
A foltosság főleg a hajvonalaknál kezd kijönni, ott válik először nehézkessé az eldolgozása, és a nagy eldolgozások közepette elkezd máshol is foltosodni ahogy “mosná össze” az ember a részeket :/
Próbáltam már kézzel, nedvesített real techniques sminkszivaccsal, szárazon alapozóecsettel, mac fix+-al nedvesített alapozóecsettel.... egyik sem vált be. Kezdek tanácstalan lenni pedig szeretném szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

tengeritehen

2020. május 13.

Nagyon szeretném szeretni. Tényleg. A bőröm sokszor csak az Eucerin termékeket viseli el.
Tegnap érkezett meg, úgy tűnik, csak medium árnyalatban kapható. Hófehérke vagyok, néhány pigmentfolttal, ez valami iszonyatosan néz ki rajtam. Először az ujjaimmal vittem fel, mint minden "rendes" arckrémet, na azt mosthattam is le (pedig próbáltam sima arckrémmel higítani, világos alapozóval elkeverni, de semmi javulás). A legutolsó próbálkozásnál alapozó ecsettel kentem el, az eredmény talán... talán... A highlighterem rengeteget fog dolgozni, amíg ez el nem fogy.
A 4 csillagot a színválaszték (hiánya) miatt kapja, érzetre nem rossz, nekem kicsit nehéz (egy Neurogena Hydro Boost után minden az). Hosszútávú eredménnyel még visszajövök.
Nem tudom eldönteni, hogy szeretem vagy elsírom magam, az tuti viszont, hogy sokat fogok még próbálkozni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

PMJuci

2020. április 8.

Régóta kerestem színezett fényvédőt, mert nálam a fényvédő+alapozó kombó sosem működött. De korábban nem volt igazán nagy választék. Ennek a terméknek nagyon jó az összetevő listája, kellemes érzetű a bőrön, nem hagy zsíros réteget. Viszont a médium árnyalat tényleg elég sötét. Bár azt meg kell jegyeznem, hogy nagyon szép napsütötte színt ad, nem pedig narancssárgát, csak picit sötét. Másrészt pedig kicsit nehéz eloszlatni az arcomon, hogy egységes legyen a szín és ne foltos. Mivel ez a termék nem alapozó, így senki ne várjon tőle tökéletes fedést, mert csak annyi a dolga, hogy egységesítse a bőrtónust. Nekem bevált, nagyon szeretem, és biztosan újra fogom venni (csak a világosabb színben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

Sz. Csilla

2020. február 22.

Halvány sejtelmem sincs hogy hogy lehet, de kismamaként barnulnak a nyári foltjaim úgyis, hogy egész télen alig voltam a szabadban és ezt az 50 faktoros krémet minden reggel kellő mennyiségben felviszem az arcomra. Lehet, hogy a hormonok így is barníthatják, de nagyon tartok a tavasztól és a nyártól. Azt hittem ezzel a magas faktor számú krémmel kivédhetem az elszineződést. Nem merem a krém hibájának tulajdonítani egyértelműen, mert lehet, hogy nem kell.hozzá napsugárzás sem ilyenkor. (?)
A médium árnyalatot használom, ami nekem túl sötét. Szerintem télen kb minden normál álnyalatú fehérbőrünek az lehet, mert én sem vagyok egy hófehérke, de ez nekem is sötét.
Amúgy nem fényesedik, szépen lehet elkenni. Van fedése, kellemesen hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Amúgy nem fényesedik, szépen lehet elkenni. Van fedése, kellemesen hidratál.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.