Eucerin

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henczi, Módosítva: 2016. június 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Korszerű fényvédő arckrém színpigmentekkel, melyek egyenletes, természetes napbarnított hatást kölcsönöznek a bőrnek. A krém könnyű textúrája hosszan tartó matt megjelenést biztosít. Illatanyag- és parabenmentes. Nem mitesszerképző. Minden bőrtípushoz illik, különösen jól alkalmazható érzékeny bőrön.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sz. Csilla

2021. január 11.

Picit sötét a színe, pedig nem vagyok hófehérke. Ezért csak 3 csillagot tudok adni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

Biroadr

2020. szeptember 11.

Pár hónapja vettem.Kombinált bőröm van, -dehidratált is- néha 1-2 pattanás/akné kijön. Szerettem volna összekötni az alapozást a fényvédelemmel, azért esett a választásom erre a termékre. Igazából a színe az én esetemben nem nagyon üt el, téli időszakban túl sötét,de ha szoliba jársz, rendben van.(elvileg így is barnulsz,ha rajtad van ez) Sajnos nekem nap végére fénylik tőle a fejem, és előjön 1-1 pattanás is,remélem télen ez változni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

hedera97

2019. június 30.

Ez egy szuper cucc!Olyan lesz az arcom tőle mintha egy finom púder réteg lenne rajta.Pcit sötét de úgyis napozáshoz használom...hamar beszívódik,nem zsíros,tengerparton napi 2x kenve is kellően véd.Klassz hogy pumpás,jól adagolható.Szerintem ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

motherofwesties

2019. június 10.

Imádom! Enyhe-közepes fedése van, és púderrel szépen le lehet mattítani. Viszonylag hamar átfénylik, de a sok előnyét figyelembe véve ez könnyen megbocsátható (és egy kis púderrel orvosolható is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Doridia

2019. április 5.

Egyetlen gondom volt vele, mégpedig a színe. Sajnos túl sötét nekem, ezért kénytelen voltam a Catrice világosító cseppjeivel használni. Így pedig már a textúra valamennyire módosult és bár nem tudom, hogy emiatt, vagy maga a termék miatt de nekem nagyon hamar átfénylett, a púderezés ellenére is. Ha lesz világosabb árnyalatban lehet teszek vele még egy próbát, mert alapvetően a termék jó, nem okozott pattanásokat, szépen egységesítette az arcbőrt. Kb. fél évig volt elég ez a mennyiség napi használat mellett. Nekem a legszebb eredményt úgy adta, ha kézzel vittem fel mint egy arckrémet, majd miután beszívta az arcom a Sigma kabuki alapozó ecsetemmel még átsimogattam az arcomon. Kombinált bőrtípusnál inkább az őszi-téli időszakra tudom elképzelni. A magas faktorszám, a kedvező ár és a szép összetevők miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

vivimese

2018. május 10.

Nem vagyok kifejezetten hófehér bőrű, de azért meg tudja csípni a nap az arcom, úgyhogy feltétlenül szükségem volt valamilyen fényvédőre így a nyár hajnalán :) És nem csalódtam! A krémnek nagyon szép, természetes színe van, a fedése is meglepően jó, egészen másra számítottam. Nem maszkos, nem túl nehéz, egyetlen hibája hogy könnyen átfénylik, de a púder megoldja, ezért nem vonok le. Pattanásosaknak tudom ajánlani, nem tömíti el a pórusokat, nem csinál újabb pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

niandra

2017. szeptember 5.

Tokeletes! Extra konnyu allag, kenyelmes viselet! Masodjara vettem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Tokeletes! Extra konnyu allag, kenyelmes viselet! Masodjara vettem ujra.

Aidyn3

2017. június 24.

Ez egyszerűen FAN-TASZ-TI-KUS!
Először a LRP hasonlóját akartam megvenni, egy mintát próbáltam belőle, az azonban nagyon nehéz, olajos viselet volt, ráadásul borzasztóan sötét sárga színben (egyébként nem túl világos a bőröm, szóval meglepett, hogy ilyen borzalmas volt). Ennek viszont tökéletes a színe, az állaga pedig talán (egy picit!!!!) olyan, mintha habos lenne. Könnyű elkenni, tökéletes a színe, felkenés után egy picit napcsókolta hatása van, de nem mű.
Egyébként pedig nem tömíti el a pórusaimat, és (szerintem) szépen rendben tartja az amúgy borzasztó érzékeny, kipattogásra hajlamos bőrömet. Szóval imádom, maradok ennél egész nyáron :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Ez egyszerűen FAN-TASZ-TI-KUS!

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.