Eveline Cosmetics

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Kuttus, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 390 Ft

Hidratáló és regeneráló kezelés, normál és száraz bőrre

A Boost-NUTRITIVE ProComplex™ tisztítja a bőrt, gyengéden eltávolítva az elhalt felhámot, kisimít és táplál. A 3 természetes olaj, 7 növényi kivonat, hidratáló összetevők és vitaminok hatására a bőr rugalmas, kellemes tapintású és kivilágosított lesz.

Aktív összetevők: citrom kivonat, méz kivonat, vanília kivonat, urea, hialuronsav, shea vaj, vadrózsa kivonat, édesgyökér kivonat, argán olaj, kakaófa kivonat, szója olaj, édes mandula olaj, aloe kivonat, E-vitamin.

Ár: 1 390 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

GyDorka

2018. szeptember 29.

Nagyon jól radíroz és hidratál, az illata pedig csodálatos! Teljesen eltalálták az ízlésem ezzel a fincsi édes, vaníliás egyveleggel. Ráadásul nem csak a használatkor élvezheti az ember, mert nagyon sokáig megmarad a bőrön is az illata! Nagyon sajnáltam amikor elfogyott, főleg mert utána nem láttam többet a polcokon. Remélem, csak pillanatnyi hiány volt és újra tudom még vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Yavanna

2018. április 13.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem. A márka másik, pumpás zuhanyzás közbeni testápolóját szerettem volna kipróbálni, de úgy tűnik azt mostanában sehol sem lehet kapni, úgyhogy végül ezt vettem meg. Én sosem szerettem a bőrradírokat. Maga az érzés sem tetszik, ráadásul olvastam, hogy egyes tavakban milyen nagy koncentrációban jelen vannak ezek a kis műanyag szemcsék, szóval emiatt is jól elzárkóztam a bőrradírok használatától. Viszont. Ebbe a termékbe dióhéj port tettek, aminek nincs ilyen környezetszennyező hatása.
Lusta vagyok rendes testápolókkal kenni magam, szerintem pont az ilyen embereknek találták ki a zuhanyzás közbeni testápolókat. Könnyen eloszlatható a bőrön, és zuhanyzás után egyáltalán nincs ragadós érzet, rögtön utána már lehet is öltözni. Az egyetlen dolog, amit nem annyira szeretek benne, hogy tényleg kell legalább 3 percet várnia megfelelő hidratáláshoz, és csak utána lehet lemosni (akkorra szoktam beiktatni pl az arclemosást, vagy akár a fogmosást). Azonban megéri a várakozást, hiszen utána annyira jó pihepuha lesz a bőröm, hogy előtte nem is gondoltam, hogy lehet ilyen :)
Az illata, amikor először beleszagoltam, nem nagyon jött be, viszont a zuhanyzás után már egy nagyon kellemes kis édeskés, de egyáltalán nem erős illatot érzek magamon, ez viszont másnapra már elmúlik, szóval lehet, hogy érdemesebb lenne a reggeli zuhihoz használni.
Még az áráról annyit, hogy eléggé eltérőeket láttam a különböző boltokban, és mivel úgy tűnik, hogy elég gyorsan fogy, így szerintem nem árt ezt figyelni. Egyébként hetente 1-2szer használom, így azért még jó pár hétig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

kovexti

2018. március 28.

Sosem történt velem ilyen még, de idő előtt megromlott... Amúgy használható, de ha nem romlott volna meg, akkor se venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

hahota

2018. március 3.

Gyors megoldásnak nagyon jó, amikor nem akar az ember fürdés után még testápolózni is. Kellemes bőrérzetet hagy maga után, az illata sem rossz. Az összetevőiben szereplő piros pöttyök miatt, nálam 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 3.

Melittaa

2018. január 28.

Nekem nagyon puha lesz utána a bőröm és hidratált. Heti 1-2 alkalomra teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

ancsika678

2018. január 25.

Hmm... zuhanyzás közbeni testápolónak vettem meg, igaz, figyelmetlen voltam, de így nekem meglepetés volt, hogy radíroz is. Radírnak jó. A testápoló hatása enyhe, de mivel lemosom, nem is vártam többet. Illata elmegy, nem olyan szokványos. Utána 1-2 óráig érződik, de már egy sokkal diszkrétebb formában.
Nem rossz, nem rossz, nem bántam meg, hogy kipróbáltam, szívesen használom, de én megleszek nélküle.
Akkor veszem leginkább hasznát, amikor szőrtelenítés előtt szeretnék radírozni, de nem tudok rögtön zuhanyzás után krémezni.
Annak ajánlom, aki szívesen megúszná a radírozás utáni krémezést. Ja és persze a megszállott multitaskingolóknak! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

belaura

2017. október 31.

Nagyon megörültem neki a boltban, hogy egyszerre bőrradír, és még a testápolózást is meg tudom vele spórolni. A szemcsék pont jól radíroznak, a hidratáló hatása lehetne kicsit intenzívebb, ezért nyáron/tavasszal inkább el tudom képzelni. Nem rossz az illata, de nagyon erős, parfümös, egy kicsit túlzásnak érzem; de egyébként így hetente 1-2-szer nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

furikati

2017. október 6.

Azt nyújtja amit vártam tőle. Az illatát sokáig élvezem, a bőr szinte beszívja. Jó sok szemcse van benne, nem csak itt ott, így masszíroz , tisztít rendesen. A hidratáló hatása lehetne jobb is. Extra száraz bőrnél még elfér tusolás közben az Eveline zuhanyozás közbeni testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Metal

2017. július 9.

Az illata fantasztikus és a bőrömön nagyon sokáig érezni.A szemcsék kisebbek és durvábbak mint más bőrradíroké ami nekem sokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

szirimiri

2017. március 19.

általában szeretem a márka termékeit, ezzel sem vagyok másként :) nem szeretek testápolózni, de mindenféle radírt imádok a vaníliát meg pláne :D szóval nálam nyert ügye volt. sosem használtam zuhany alatti hidratálót, de ez nagyon jó. puha és bársonyos lesz a bőröm, a tartós illatról nem is beszélve. egyedül az ára zavar, mivel nagyon sokat kell nyomni belőle, hogy mindenhová jusson, de ha azt vesszük, akkor megspóroljuk a testápolót. nálam 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Hyaluronic Acid, Propylene Glycol, Betaine, Honey, Aloe Arborescens Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3