Eveline Cosmetics

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rhinestone, Módosítva: 2014. május 30.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1150 Ft

Intenzív éjszakai krém

Behatóan táplál, csökkenti a ráncokat. Kecsketejjel gazdagított újgenerációs luxus formulája növeli a bőr rugalmasságát, meggátolja a petyhüdtséget, kisimítja a ráncokat.

Ár: 1150 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Kitsyke

2020. június 15.

Regebben hasznaltam ezt a kremet...megvoltam vele elegedve:) azota sajnos allergiam lett az illatszerre, es megnezem mik az osszetevoi azota.. az en borom jo volt tole, nem rancosodtam jobban.. a csunya osszetevoi miatt -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Abidel

2018. március 14.

Régen volt ilyen krémem. Arra emlékszem, hogy szép, egységes bőrképet adott. Akkor szerettem, de nem is voltam annyira tájékozott az összetevők kapcsán. Ezt nézve és most már ismerve, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

pilleriin

2017. március 29.

Nemrég még nem tudtam, hogyan is kellene a rozaceás bőrrel bánni. Leszögezem: ezt ne kend rá! De meglepő módon nem csípett állandóan, amikor ezt használtam. Akinek gazdaságos éjszakai krém kell, és nem rendelkezik érzékeny bőrrel, annak remek választás, mert megfelelő minőségű és sokáig elég, az illata is kellemes, szerintem gyógynövényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

DIza

(!)
2016. június 28.

Tökéletes megújulás az éjszaka alatt , nekem nagyon bevált , csak természetes anyagokat tartalmaz ezért semmilyen káros hatást nem gyakorol a bőrre , reggel rugalmas , kisimult arcbőrrel kelek fel , 4-5 óra alvásnál is mintha 8-10 órákat aludnék :)

Azért 4*.-ot adok és nem 5*-ot mert nekem kissé kényelmet éjszakai viselet , nagyon érzem hogy rajtam van nem kifejezetten egy könnyű krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

hbrigi25

2016. június 13.

Könnyen kenhető, finom illatú kis krém. Szerettem volna megszeretni de sajnos nem tudom, mivel az én bőrömet valamiért nagyon szárítja. Sajnálom, hogy nem lettünk jóban... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

paranoidcat

2016. június 1.

Anno működött, hát most újra megvettem - mégsem jó. Kézkrémnek elkenem, de már az arcomra nem merem tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

0808

2015. december 30.

Kellemes illatú, kissé nekem zsíros hatású krém. Semmivel nem lett szebb, simább a bőröm. Kézkrémnek azért elhasználom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

Andrea1995

2015. november 27.

Megvettem tavaly de nem nèztem az összetevőit. Azt vettem eszre hogy csak rosszabb ha magamra kenem. Illata jo, de rancosabb lesz a borom tole... rakentem egyik nap a szemem ala ès reggelre megmelyultek a rancaim..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Marin

2015. november 5.

Nekem éjszakára kicsit kevés, viszont nappalra tökéletes, hamar beszívódik és nem lesz tőle zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Anita1978

2015. augusztus 22.

Kb. már vagy a 3. tubust vettem meg, mert olyan kis könnyű, hatékony, és finom krém, no meg az ára...ezt nem is értem. A szemem alá is szoktam belőle vastagon kenni. Mindegyik fajtáját (kb. 4 van) kipróbáltam már, és mind ilyen tuti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Glucose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.