Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: floraligeti, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, száraz és feszességet vesztett bőrre.  Allergénmentes. Azonnali felszívódás. Erősít és feszesít.  Kisimít és hidratál.  Az aktív összetevőkre épülő innovatív formula javítja a rugalmasságot  és aktívan megelőzi a bőr petyhüdtséget. Ráadásul erőteljesen támogatja  a külalak formázását.

Frézia

2014. november 2.

Nekem csalódás volt, könnyen felszívódik, de nemhogy semmilyen feszesítést nem éreztem, de a hidratálással sem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 2.

nta2

2014. október 1.

Egyszer én is megvettem, akartam hinni a marketing szövegnek és tetszett a csomagolása, de ez is csak egy hidratáló, se több, se kevesebb, csodát nem érdemes tőle várni és az összetevői sem szépek. Azóta találtam valóban natur összevetőkből álló, parabenmentes hidratálót, ami 700 Ft, azt fogom használni. Egynek elmegy, de nem ér annyit amennyit kérnek érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

szantoniki

2014. április 30.

Tegnap vettem meg ezt a testápolót a hűsítő narancsbőr elleni és a push up 3D krémekkel együtt. Először önmagában a testápolót próbáltam ki, hihetetlenülk hidratál, méghozzá azonnal és pár perc után már feszesebbnek éreztem a bőröm, persze ez a hirtelen hatás nem tart sokáig, de jó érzés, hogy rögtön látszik valami, reggelre is hidratált maradt a bőröm és láthatóan feszesebb, valószínűleg a hidratáltság miatt, egyenlőre 4 csillagot kap, ahogy telik az idő még jelentkezem, kíváncsi leszek milyen hatásuk lesz, a használat előtt centiztem is, kiderül, hogy mennyire tartja be az ígéreteit a cég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

cutecurly

2013. május 19.

Szeretem nagyon az Eveline termékeket, valahogy ez most mégis kicsit csalódást okozott. Persze, csodát nem vártam tőle, hogy a használatával húúú de feszes lesz a bőröm. :) Tény, hogy könnyen beszívódik és valamilyen szinten hidratál, de én ennél többet vártam volna tőle, mivel a Márka többi terméke, szerintem jobban teljesít. Az illatáról meg annyit, hogy én szinte semmit nem érzek, alig van neki, ráadásul még az is hamar elillan. Nem fogom még egyszer megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

varga.stella

2013. május 11.

Nagyon jó ez a krém. Könnyen beszívódik. Azonnal hidratál, pillanatok alatt sokat javít az érdes bőrfelületen is. Az illata nekem is olyan igazi krém illat, jó.
Talán az egyetlen, ami fura nekem benne, hogy a bőr felszínén hagy egy vékonyka zselészerű réteget. A bőrömet tapogatva, mintha nem is a saját lábam lenne. :)) Na de annyi baj legyen. A látvány nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

floraligeti

2013. január 31.

Az én vízhiányos bőrömnek tökéletes választás ez a testápoló. Zuhanyzás után használom leginkább még nedves bőrre és a hatása csodálatos. Szép feszes lesz tőle a bőröm és egy éjszaka után még reggel is szépen hidratált, finom. Az illata olyan krémillatú, nekem teljesen semleges. Jól ápoltság érzetét tartja fenn egész nap. A Rossmannban még ma akciós és +50ml-el több. Az összetevőket feltöltöm hamarosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Hyaluronic Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.