Eveline Cosmetics

Ár:   2620 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kaviáralapú fiatalító krém SPF 15 fényvédő faktorral. Csökkenti a mély ráncokat, korrigálja az arckontúrt, javítja a bőr szerkezetét.

Vilhelm789

Korcsoport: >54
2017. november 10.

Nem szerettem, a csomagolás elegáns, de mint krém nem jött be. Semmilyen ránccsökkentést, arckontúr korrigálást nem tapasztaltam.
Csak a csomagolás miatt két csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

Csak a csomagolás miatt két csillag.

grizus

2013. május 24.

Egy időben többször is vettem, elégedetten használtam. De biztos parabénes, ezért levonás jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

HBrigi

2012. október 17.

Kicsit nehezebb krém, figyelnem kell, hogy mennyit kenek, mert könnyen kifényesedik tőle a bőröm. A ráncaim sajna nem csökkentek tőle. Most váltok, de a dekoltázsomra elhasználom, oda szerintem egész jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 17.

kikcse

2011. szeptember 25.

Tavaly télen használtam, nem voltam tőle nagyon elbűvölve. A ráncok maradtak, nem nagyon vettem észre, hogy a mélyebb ráncok csökkentek volna, mint ahogy az ígérte. Talán csak a csomagolása volt ami maradandót hagyott bennem, mert nagyon dizájnos a gömb alakú tégelye. Nem veszek és vennék ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.