Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: Samirah, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszantartó hatás 3az1-ben. Sminkalap + korrektor + krémpúder

Tökéletesen takar és szuper tartós alap akár 15órán át! Az innovációs 3D HI-TECH colour formula tökéletesen eltakar mindenféle rendellenességet és a fáradtság jeleit, ideális sminket garantálva maszk hatás nélkül. A Finish Show 3 színárnyalatú unikális hálóval takarja a bőrt, aminek olyan a hatása, hogy az alapozó tökéletesen alkalmazkodik a bőrszínhez. Hidratáló és kisimító hatású.

Hatás: A bőr jól néz ki és jól érzi magát egész nap a smink javításának szüksége nélkül.

wk62

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Nálunk a patikában lehet kapni és egy véletlen választás volt, mivel a gyógyszerész dicsérte. Nálam bevált és állítom, hogy a legjobbakkal vetekszik. Soha nem veszek semmilyenből erős színűt, mert az föltéve olyan művi. Homokszínt választottam, ez annyira természetes, legalább is nekem. Bár 15 órán át nem fed, de ez nem is baj, hazaérve lemosom magamról a szennyeződésekkel együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

Samirah

2013. március 11.

Az Ázsia Centerben láttam meg az Eveline dekor állványon, 3in1, new formula 15h, 3D hi-tech color innovation ígéretek a felirat szerint + 30% gratis (össz. 40 ml az alapozó), ha jól emlékszem 699 Ft-ért.
Mivel volt már jó tapasztalatom Eveline termékkel, gondoltam kipróbálom, hátha valami új fejlesztésű jó kis alapozó lesz. A színt nagyon nem találtam el (caramel) a neon megvilágításban. Otthon felkenve túl sötét és csúnya sárga is lett. A fedése nagyon kevés inkább csak színez. Bár ne tenné azt sem mert természetellenes okkersárga, vagy ahogy kvitta.girl is írta inkább ocsmány.
Szerintem nagyon megtévesztő lehetett az üzletben meg az állványnál a megvilágítás, mert én nem szoktam ennyire félrenyúlni színválasztásnál. Le kellett volna csekkolnom természetes fénynél is, akkor biztosan otthagytam volna.
Ha a színe megfelelő lenne sem ajánlanám, mert nem fed, nem egységesíti az összképet és nem is hidratál. Nem volt drága, de még annyit sem ér.
Nem szeretek terméket kidobni, de ezzel nem tudok mit csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 11.

Nem szeretek terméket kidobni, de ezzel nem tudok mit csinálni.

kvitta.girl

2013. február 25.

Győri árkádba nyílt egy illatszeres,tele eveline termékekkel,ott láttam meg ezt is 600 ft-ért.
Ami olvastam róla sokat kecsegtetett,gondoltam végre valami könnyed alapozó ami fed is,és tartós is.
Hát tévedtem.
Natural árnyalatot vettem meg,talán ez volt a legvilágosabb,bár lehet volt ennél 1-el világosabb is,de elég sárgás tónusú a bőröm hiába fehér így gondoltam jó lesz.
Ma reggel próbáltam ki de ez nagyon ocsmány,tiszta narancssárga lett a fejem,de szó szerint mint egy érett narancs,és az összes pórusomat kiemelte,és úgy csillogott a fejem mint a diszkógömb.
Tehát amire vettem azt pont ellenkezőleg teljesítette,még jó hogy volt itthon világos alapozó amivel korrigálhattam:O Plusz még az a szerencse csak 600 ft-ot dobtam ki, számomra ez kritikán aluli.
Alkalmazkodik a bőrszínhez,meg fed? Jó vicc..
Ezt még el se tudom ajándékozni,senkinek nincs ilyen narancs feje amihez ez alkalmazkodna,plusz szerintem senki nem vágyik arra hogy kiemelje a bőrhibáit.
Ez biztos hogy kuka,nem ajánlom senkinek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Hát tévedtem.
Alkalmazkodik a bőrszínhez,meg fed? Jó vicc..
Ez biztos hogy kuka,nem ajánlom senkinek..

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Glycerin, Glycerin

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Cyclomethicone, Dimethicone, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate, Lecithin
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate, Laureth-7, Triethanolamine, Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7, Triethanolamine, Carnitine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.