Eveline Cosmetics

Ár:   702 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2011. november 7.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

adrienne

2012. december 16.

Totál kiszárítja a bőrömet, még annál is rosszabb mintha szappannal mosnám az arcom. Sajnos kuka :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

fairyfelicita

2012. augusztus 10.

Már nagyon régóta kerestem olyan krémet, ami napi használatra is tökéletes és jól hidratál. Már nagyon sok félét próbáltam, de egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de ezzel a krémmel teljesen elégedett vagyok, nekem nagyon bevált, tetszik az állaga, hamar beszívódik, nagyon jól hidratál és még a pattanások hegeit is gyógyítja. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

luzdenura

2012. március 14.

Teljesen véletlenül találtam ezt a krémet. Elfogyott a szokásos hidratálókrémem és gyors segélyként a Tescoban kerestem egy olcsó krémet, gondoltam pár napig jó lesz ez is... Nagyon kellemesen csalódtam, őszintén szólva maradtam is ennél, sőt, nappalra vettem egy kecsketejes verziót. Most az összetevőket látva kicsit elbizonytalanodtam, de ettől függetlenül szerintem egy nagyon jó ár-érték arányú krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

lovemiyu

2012. február 7.

Anyukám imádja. Vagy ezt, vagy a kecsketejeset használja. Azt mondja feszesebb és puhább lesz tőle a bőre. Érett bőrre biztosan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Lina85

2011. december 7.

4 napja használom. Csodát tett arcommal. Finom puha lett. Olcsó kategóriás, de nekem nagyon bejött! Elég sűrű állagú, de felkenve, nagyon jól beszívódik, és elég hamar. Az illata is nagyon finom! Sajnos összetételt nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

uaim

2011. március 7.

Anyukámnak nagyon bevált, nekem nem. A bőröm hirtelen hidratáltnak érződött, de nagyon hamar kiszáradt, és pergett le a krém róla. Nem vállt be egyáltalán, szintetikus az illata és az összetevők nagy része is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 7.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Algae Extract, Glycerin, Glucose
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Olea Europaea (Olive) Oil, Cholesterol, Petrolatum, Dimethicone, Panthenol, Algae Extract, Lecithin, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Cholesterol, Lecithin, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Carnitine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Acacia Senegal Gum, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Lyral, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.