Eveline Cosmetics

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

sieszter

2014. szeptember 29.

Hogy minek kell ebből 10 évenkénti bontásban különböző változatokat gyártani, vki elmagyarázhatná! (marketing megfontolások miatt.) Egyáltalán, különböznek ezek vmiben? Mindegy, én a 35+-t használom, mert a 25+ már valszeg nem lenne elég, a marketingesek szerint, viszont a 30+-t még nem találták fel..... Sajnos engem nem hidratál eléggé, néha mégis érzek egy kis zsírosságot az arcomon a használata után napközben. Akkor most vajon melyik korosztályét kéne használnom? Jó kérdés, a válasz pedig, h egyikét sem, mert valszeg visszatérek majd a ziaja kecsketejes krémhez. Amúgy ez sem rossz, az illatát pl. nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Charis

2014. május 3.

Nekem nagyon nagy csalódás volt! :-( Zsíros lett tőle a bőröm, és viszketett az arcom már az első használat után. Nagyon sajnáltam, de elajándékoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 3.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 4.

Ezt a krémet 5-6 évvel ezelőtt használtam és úgy emlékszem elég sokáig. Könnyen beszívódó és lágy textúrájú krém, meg voltam vele elégedve, egész nap hidratált volt az arcom.
Amiért váltanom kellet, a bőröm a korommal együtt változott, szárazabbá vált, így néznem kellet egy kicsit tartalmasabb krém után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 4.

fagas

2014. február 19.

Az én krémem csomagolása már (?) más, de ahogy olvasom az előttem szólókat a belbecs ugyanaz. Én sem voltam maradéktalanul elégedett vele, a T-vonalban hamar átfényesedett, mi több, ott nem is igazán szívódott fel, bár orcáimon kellemes, hidratált érzetet hagyott. Kissé "nehéznek" éreztem, nem is próbálkoztam vele sokáig, kb. 2 hét után feladtam, kézkrémként végezte. Az illata nagyon fincsi volt, de édes kevés.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

cirmos

2013. július 27.

Számomra nagyon jó választás.Bőröm nem feszül,puha,bársonyos.Könnyen felszívódott,hatása sokáig tart.Örülök,hogy megvettem.:)))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 6.

Minden rendben lett volna vele, ha beszívódik záros időn belül, de nem! Azért vettem meg én is ezt a fajtát, hátha nem lesz annyira zsíros, mint a koromhoz illő krém. Bár az arcom tényleg puha lett tőle, de a T vonalamon egyáltalán nem szívódott be: fénylett, mintha kisuvickoltam volna. Csak úgy tudtam használni, ha egy papír zsebkendővel felitattam a felesleget, de egy nappali krémtől nem ezt várnám. Talán száraz bőrre jó. A gyártó szerint tartalmaz UVA és UVB szűrőket is, bár én az összetevők között csak az egyiket találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 6.

HBrigi

2012. június 18.

Hát ettől egyenlőre nem vagyok elájulva. Igaz csak pár napja használom, de a bioHyaluron-os krém jobban tetszett. Folyósabb, mint az volt, de valahogy mégsem szívódik be rendesen. Nagyon puha lesz a bőröm tőle, olyan, mintha egy vékony réteget képezne. Jobban ki is fényesedik a T vonalam, pedig ezt eggyel fiatalabb korosztálynak ajánlják, gondoltam ez könnyebb krém lesz. Az illatával nincs gondom, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Betaine, Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Petrolatum, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Stearate SE, Panthenol, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Polysorbate 20, Glyceryl Stearate SE, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclomethicone
Tisztítószerek: Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Cholesterol eo I eu 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.