Eveline Cosmetics

Ár:   430 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Bio kecsketej + E vitamin, karité vaj
Intenzíven hidratál, mélyen táplál, regenerál, világosítja az elszíneződéseket, erősíti a körmöket. Még a nagyon tönkretett és kiszáradt kezek is, különösen puhák és szaténosan simák lesznek. A különleges formula tökéletesen véd a káros külső hatásoktól.

Összetevők: Kecske tej, E vitamin, Karité vaj, Glicerin, Kollagén és elasztin, Búzacsíra olaj, D-panthenol és allantoin.

Használat: Használja a kéz bőrén és gyengéden masszírozza be. Alkalmazza minden kézmosás után. Maszkként használd vastagabb rétegben és hagyd a kezeden kb. 10 percig. A jobb hatás érdekében húzzon fel pamut kesztyűt.

abksb

2020. március 22.

Gyorsan kellett egy kézkrém, ezt kaptam le a DM-ben a polcról per hirtelen. Mit mondjak, mintha vizet kennék a kezemre... :O Illata jó, kicsit tényleg tejes, az összetevői kevésbé, hatása meg szinte nulla, alig érezni a hótt száraz kezeimen... :( Lábszáramra is próbáltam, nem sokáig használ. Szerencse, hogy akciós volt, így nem sajnálom azt a négyszáz forintot. :DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

Dorjee

2020. január 31.

Most vettem újra, nekem nagyon bevált. A kezem mellett a lábamat is ezzel kenem, mivel nagyon száraz a bőröm. Hamar felszívódik, puha lesz tőle a sarkam is. A repedező, töredező körmeimet is rendbetette, igaz, pakolásként tettem a körmeimre. Egy jó, mindennapi kézkrém, kedvenc lett. Igen, van egy kis kecskés illat benne, de nekem nem zavaró. Kedves emléket idéz, gyerekkormban sokat játszottam a szomszéd kecskéivel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

9sgreti3

2019. december 10.

Szuper! Beszívódik fél perc alatt, a hidratált érzés órákig megmarad.Sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Mosolyka

2019. október 13.

Szerintem nagyon jól teszi a dolgát. Finom puha a kezem tőle, és valóban egységessé teszi a kézbőröm színét. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 13.

babszi11

2019. június 28.

Semmit nem használ, nem szívódik be rendesen, órák múlva is ragacsos érzést ad. Az illata sem tetszik..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

mollimo

2019. április 9.

Nekem az illata tetszik. Amikor felkenem hamar beszívja és utána érzem hogy puha a bőröm, de ez nem tart olyan sokáig. A nagyon száraz kezekkel meg már nem tud mit kezdeni. Viszont jó pont nálam hogy nem csípi a kezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

FarkasManka

2019. április 8.

Nekem ez a futottak még kategória. Ajándékba kaptam , és ha nincs más kéznél akkor használom, de semmit nem hidratál a kezemen kb fél óráig lehet látni és érezni a hatását. Az illatát szeretem ,nekem a nagymamám jut róla eszembe neki volt mindig ilyen illata, szóval szentimentális okokból kap 3 csillagot ,amúgy a hatása nekem csak egy kettes fölé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Mildi

2019. március 29.

Vicces, hogy mi mindent ígérnek a csomagoláson: 5 in 1, krémmaszk, 48 órán át tartó hatás, glicerin, bio kecsketej(!), E-vitamin, karité vaj, természtes aktív összetevők, szuper koncentrátum, tökéletesen felszívódó formula. Ezzel szemben a tartalom egy sima, "hármas alá" minőségű kézkrém. Mondjuk az ára alapján nem is hittem a csodában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Meeraval

2019. február 27.

Rengeteg kézkrémet kipróbáltam már, de mindegyikkel volt valami baj. A kézfejem rendszerint ki van száradva, előszeretettel szokott smirglis lenni. Egyszer kipróbáltam ezt a krémet, amikor a kezem már kezelhetetlen volt, szét volt repedezve és egy rosszul választott krém már égette. Barátnőm ajánlotta és azonnal beleszerettem. A remek illata mellett nagyon hamar rendbe hozta a bőrömet, azóta pedig csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Timi2424

2019. január 12.

Hú, nekem ez valami borzadály volt a száraz kezeimre, miután bekentem, még szárazabbnak éreztem, mint volt és olcsókrém szaga van, az a zavaró fajta számomra. Nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.