Eveline Cosmetics

Ár:   1180 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2012. november 2.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Intenzív Tápláló és Regeneráló Éjszakai krém az aktív összetevők innovatív kombinációja, speciálisan a 30 év feletti nőknek kifejlesztve. Hatékonyan kisimítja a ráncokat és gátolja újak kialakulását. A Q10 koenzim tripla adagja hatékonyabban serkenti a bőrt a megújulásra a mélyebb rétegekben. Az aktív R koenzim intenzíven kisimítja és regenerálja a bőr felső rétegét. Az esztétikai bőrgyógyászatban használt hialuronsav intenzíven hidratál, puhaságot, rugalmasságot és bársonyos simaságot nyújt. A ginzeng kivonat, bioKollagén és A, E, F vitaminok tökéletesen regenerálnak, táplálják a bőrt és csökkentik a ráncokat. A bioArgán olaj serkenti a sejteket a természetes megújulásra, igazi "ifjúság elixírje".

Hatás:

• áthatóan csökkentett ráncok
  • mélyen regenerált és feszesített bőr.

fuge7

2019. január 25.

Ilyen Eveline Q10-es szemránckrémet vettem egyszer pár éve, és az akkor nagyon kellemes csalódás volt, ezért is mertem nemrég megvenni ezt az arckrémet. De így télre elég kevés. Ilyenkor jobban szeretem a gazdagon hidratáló, sűrű krémeket. Ez inkább nyárra lesz majd jó. Ez olyan kis light-os átlagos krémecske. 3 csillagocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

blondie0310

2019. január 13.

Felbontástól számítva 6 hónapig kellene jó legyen, de 3 hónap után megromlott, büdös lett és besűrűsödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Anita1978

2018. szeptember 22.

Rossmann, kiarusitas: 600Ft.Nem is er tobbet.En ilyeneket kenek a nyakra dekoltazsra, nem az arcomra, mivel semmit nem er.Ami feltunoen olcso, csak penzkidobas, mivel ha van benne hatoanyag, azt nem tudjak par szaz forintbol kihozni.Jo lenne, ha ezt mindenki èrtenè, mert sokat lehet vele sporolni-na meg eredmenyt elerni (nem kell ezer, hatastalan, ures termeket venni)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

gothy

2018. augusztus 27.

Úgy két évvel ezelőtt elhasználtam két tégellyel is belőle. A bőröm gyorsan beszívta, kellemes érzés volt, de ránctalanító hatás? Ugyan már! Különben pedig tele van mindenféle ronda dologgal, így észbe kaptam és lecseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

rocksteadycat

2017. november 12.

Nagyon szeretem! Gyorsan beszívódik, finom az illata. Reggelre nagyon szép, olyan üde és kisimult az arcom. Radírozás után sem irritál, nem csinált semmiféle kiütést, vagy mitesszert. Mostanában eléggé kiszáradt a bőröm, de ez a krém ezzel a problémával is megbirkózik. Nagyon valószínű, hogy újra fogok belőle venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

anyeszka

2017. szeptember 21.

Szerintem ennél a krémnél akármi más többet érne az arcomon. Reggelre az arcom szinte könyörög valami tápanyagért és nedvességért.
Szóval az intenzív táplálás és regenerálás, amit ígér, erős túlzás. Már azzal is jobban járnék, ha a 20 éves koromban használt sima hidratálókat kenném magamra.
Tény viszont, hogy könnyen beszívódik és nincs szaga...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Tény viszont, hogy könnyen beszívódik és nincs szaga...

Agnes004

2017. április 2.

Nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Túl sok hatását nem vettem észre a ráncok terén mimikai ráncaim megmaradtak mellette. Télre kevésnek éreztem ezt a krémet, reggelre látszik hol szárazabb a bőröm, de nyáron szerintem maradok mellette mert drágább krémek sem tudnak többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

szaboszilvia28

2016. június 4.

Nekem sokkal jobban bejön, mint a kecsketejes-argános, én nappalra is ezt használom, mert ennek a krémnek a nappali verzióját is megvettem, de az nagyon híg-vizes-semmilyen...Semmi zsíros-ragadós-tömény érzésről nem számolhatok be, de hát ahány ember annyi bőr... Persze ha nyáron 40 fok lesz, lehet hogy nem lesz jó, de egy hónapja használom, és esküszöm tud annyit mint sok 5-6-8 ezer forintos krém, pedig vettem már sokfajtát! Az Eveline-től még nagy kedvencem az SOS szérum, ami 100% hialuronsav és 2000 Ft...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

Katya1982

2015. október 8.

Csodaszernek nem nevezném, de szépen "feltölti" az arcot éjjel, jó anyaga van. Ennyi pénzért jó. Sőt, vannak olyan termékek, amiket jobban hirdetnek és ezt alig -de ez a krém többet tud náluk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

Mildi

2015. június 6.

Gyanúsan olcsó volt a maga 1500 Ft-os árával, mégis meggyőzött azzal, hogy Q10-et és hialuronsavat is tartalmaz. Egészen könnyű krém, gyorsan beszívódik, hagyja lélegezni a bőrt. Az illata is kellemes, bár ez nálam nem elsődleges szempont. Ami a hatását illeti, pár nap használat után a ráncok kicsit kevésbé látszanak, mert tartósan hidratál. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Propylene Glycol, Urea, Glucose, Acacia Seyal Gum
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol
Emolliensek: Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Cholesterol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Octyldodecanol, Dimethicone, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Stearate SE, Linoleic Acid, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Lecithin, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Carnitine, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Cholesterol eo I eu 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.