Eveline Skin Care Expert Snail Slime  Regeneráló Arckrém

Eveline Skin Care Expert Snail Slime Regeneráló Arckrém

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Csiganyál szűrlet intenzíven javítja, helyreállítja az epidermiszt és fiatalít.
  • Q10 koenzim hatékonyan élénkíti az epidermiszt, helyreállítva fiatalos vitalitását.
  • Hialuronsav mélyen hidratál, megköti a vízmolekulákat és meggátolja csökkenésüket valamint feltölti a ráncokat. Mandula olaj helyreállítja a bőr lágyságát és feszesít.
  • Allantoin és glicerin csillapít és támogatja a regenerációt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

meliii

2022. augusztus 5.

Nagyon tömény krém, emiatt kizárólag az esti rutin lezáró lépése lett nálam. Az elején imádtam, reggelre szépen feltöltötte a bőröm, egységesített, de a tégely vége felé lehet besokallt tőle, mert apró pici pattanások jelentek meg itt-ott. Lehet, hogy inkább őszi/téli krém lesz nálam, de most úgy érzem nem leszünk örök barátok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

SzySza

2022. június 30.

Végre egy krém, ami szépen puhítja a bőröm, feltölti, élettel telibb a bőröm a használata után. Illata nincs, legalábbis én annyira nem érzem, hogy lenne. Nagyon keveset használok belőle, mert amúgy kissé testesebb krém, nem vizes. Szeretem, ő is alapdarab. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

Zinovija

2022. május 28.

Szeretem, nagyon kellemes, feltölti az arcom szépen, jó az állaga, a szérumokkal is jóban van. Nekem kicsit soknak tűnik pár napos használat után, nem tudja mindet beinni a bőröm, de lehet csak én kenek túl sokat egyszerre, a mennyiséggel majd kísérletezgetek kicsit még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

LUNACICA

2022. április 25.

Ahhoz képest,hogy milyen olcsó krém nagyon jó minőségű,és hatásos. Kellemes illata és állaga van,könnyen beszívódik,minden szérummal amit eddig használtam kompatibilis,és nem kukacosodik. Gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után, jól hidratálja a bőrt, kellemes puha tapintású lesz tőle a bőröm,és az apróbb ráncokat is jól halványítja. Már elhasználtam belőle egyet ,biztosra akartam menni az értékelésemmel,hogy ne pár napos tapasztalatomat osszam meg,szóval hosszú távon is tudja biztosítani ezeket a tulajdonságokat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

zsuzsannapocs

2022. január 31.

Tegnap vettem meg ezt a krémet. Korábban a retinolosat használtam, ami nem volt rossz, de nem is voltam tőle annyira elájulva, így gondoltam kipróbálom ezt.
Nekem tetszik az illata, valamire emlékeztet, de még nem jöttem rá, hogy mire 😅
Állagra furcsa géles-krémes, meglepően könnyen beszívódó.
Este kentem fel és reggelre meglepően egységes arcszínt varázsolt. Volt két növésben lévő pattanásom, ebből az egyik teljesen eltűnt, a másik pedig elhalványult. A bőröm nagyon puha lett, bár miután reggel megmostam az arcom ismét picit száraznak éreztem.
Kíváncsi vagyok, hogy reggeli-esti állandó használat mellett mit művel. Eddig megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

Nekem tetszik az illata, valamire emlékeztet, de még nem jöttem rá, hogy mire 😅
Állagra furcsa géles-krémes, meglepően könnyen beszívódó.

Gabica88

2021. november 22.

Nagyon tömény krém, mégsem leszek pattanásos tőle, és viszonylag hamar beszívódik. Szeretem az illatát, smink alá használom, ár-érték arányban fantasztikus,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

mmaryann

2021. november 5.

Jelen pillanatban ő az én kedvenc krémem, pedig van itthon jóval drágább is. Könnyű, gyorsan felszívódó krém, vízhiányos bőrömet kellőképpen hidratálja, a sminkelésnél sem ragad. Reggelre puhává varázsolja a bőrömet és nekem jelenleg ez éppen elég. Nagy kiszerelésű, ezért sokáig elég, nem irritált, nem csípett sosem. Számomra az illata is nagyon kellemes, ezért biztosan újraveszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 5.

MakaiAndi1988

2021. június 23.

Én szeretem. Pár napja használom reggel és este. Bőröm puha lesz tőle és az ára is nagyon jó. Remélem későbbiekben is marad ez a pozitív vélemény róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

vrgdo1991

2021. április 21.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. A krém kellemes illatú, elég tömény (kicsit féltem is, hogy pattanásokat fog okozni nálam). Viszont felkenve a bőröm beszippantotta, reggelre nagyon hidratált és puha lett. A pattanások hegeit eltüntette, a kis sebeket begyógyította. Pár heti használat után pedig észrevettem, hogy a kezdetleges mimikai ráncaimat is halványította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Inana

2021. április 14.

Kedvező ára miatt megvettem,és mert nekem szimpatikusnak tűnik ez a snail kivonat.Hasonló összetételű kozmetikumot még nem vettem,de ez a krémem elfogyott.
Az van ráírva,hogy nappali/éjszakai krém is egyben.Pont az az állagú krém,amit mindig keresek,amolyan krémgél szerű,mintha nyugtatta is volna az arcbőrt.Szemet nem irritálta,és az ára is elfogadható.
Lehet körbenézek az Eveline palettáján,mígnem ezt is megszüntetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Lehet körbenézek az Eveline palettáján,mígnem ezt is megszüntetik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Dimethicone, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Panthenol, Palmitic Acid, Lecithin, Stearic Acid, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Lecithin, Stearic Acid, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Carnitine, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Methylparaben, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.