Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. május 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók

vandino

2011. december 7.

Nem sok semmit ér... de elhasználtam annál kevesebb dolog van anya polcán és annál több minden fér el az én cuccaim közül :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

morning_glory

2011. október 12.

Nekem szerintem kicsit használt, mikor rendszeresen használtam, és mellette odafigyeltem arra, mit eszek, és sportoltam. Bár sztem egyik ilyen "csodaszer" sem igazán használ, de azért tettem egy próbát. De nem állítom biztosra, hogy csak ez segített, szerintem inkább a futás, de picit hozzátett a krém is.
Viszont nem vettem újra, ez azért jelent valamit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 12.

Viszont nem vettem újra, ez azért jelent valamit...

porumbkatalin

2011. július 3.

Gyakorlatilag semmit nem ér!
Azonkívül, hogy ragad,nem csinál semmit.Két hónapig használtam intenzív mozgás és diéta mellett. Volt egy nagyon drága testápolóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

Gyakorlatilag semmit nem ér!

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.