Eveline Cosmetics

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: szederke, az összetevőket feltöltötte: Xanacska, Módosítva: 2019. július 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A legújabb tudományos eredményeket kihasználva, az Eveline Cosmetics laboratórium szakértői olyan innovatív technológiailag fejlett formulát alkottak, amely speciális ápolást nyújt a testnek az azonnali karcsúsító és fogyasztó hatás által. A formula aktívan támogatja a zsírégetést és rendkívül hatékonyan csökkenti a cellulitot. A meglévő terhességi csíkokat kisimítja, meggátolja újak kialakulását. A szérumban felhasznált legújabb generációs összetevők speciálisan a hatékony alak karcsúsítás és formázás céljából lettek kiválasztva. A termék hatékonyan formázza az alakot és segít elérni a látványos karcsúsító hatást, a fitnesz edzéshez hasonlóan.
Az aktív hatóanyagok széles választékát tartalmazó formula eljut a legmélyebb rétegekben lévő zsírszövetekhez, stimulálva a sejteket a zsírégetésre és a cellulit csökkentésre.

A legjobb eredmény a szérum testmozgás melletti használatával érhető el!

Aktív összetevők:

• bioSlim-Fitness Complex™ - erős karcsúsító és anticellulit hatású, erősíti a többi alakformázó összetevő működését.
  • Lipocell-Slim® Complex és L-carnitine – intenzíven stimulálják a mikrokeringést, ezáltal támogatva a cellulit és zsírszövet csökkentést.
  • Kollagén és pro-elasztin – javítja a bőr simaságát, feszességét és rugalmasságát.

Dori26

2019. május 31.

Nekem bevált! Tény, hogy nem csodaszer, de edzés mellett megfelelően működik. A fél karomon vettem észre, hogy sokkal feszesebb és tónusosabb a bőröm. Picit segít a narancsbőrön is, bár tény, hogy nem voltak óriás lyukak a combomon, viszont ezelőtt látszott ha valami összetolta a bőrt, hogy nem babapopsi sima.
Az illata nem maradandó élmény, kellemes hűvös érzetet ad (edzéshez jól is esik), nem okozott bőr irritációt. Összeségében ár/ érték arányban megfelel és működik is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

kisizé

2017. október 22.

én meg vagyok vele elégedve, kellemes citrusos az illata, kicsit tényleg hűsít, de szerintem nem vészes, pedig fázós vagyok, kellemes érzés :) annyira nem szívódik be gyorsan, de mintha tényleg feszesítene és jól is hidratál. a striáimon semmit nem halványított, de összességében szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

luccsoka2

2017. február 15.

Ma vettem a Bipába,9 euró volt cca.A krém már rajtam van,de olyan szinten hűsít,hogy nyárig tuti nem fogom használni.Mondjuk így is fázós típus vagyok,de most reszketek konkrétan.Inkább megveszem a piros tubusosat.Hatásáról nem tudok nyilatkozni,majd updatelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Szasza002

2017. január 14.

Puhít, hűsít és jó illatú. Ezen kívül semmit sem tapasztaltam a hatásából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Puhít, hűsít és jó illatú. Ezen kívül semmit sem tapasztaltam a hatásából.

laracroft

2016. december 17.

UPDATE: Hosszútávon se csinál semmit, nincs hatással sem a striákra, sem a narancsbőrre. Mondjuk a többi verziója sem, de azok legalább hamar beszívódnak.

Hát.....a gyémántos kiadást próbáltam először, ez a márkától a második termékem. Elég kellemetlen, hogy ez a verzió nagyon nehezen szívódik fel. Bemasszírozás után még legalább 10 percig ruha nélkül kell szaladgálni, és utána is marad egy réteg bőröm, aminek köszönhetően a csőfarmerek felvétele nem a legegyszerűbb...az az érdekes, hogy ez a réteg reggeltől estig megmarad, vagyis zuhanyzásig, olyan, mintha bevonná valamivel a bőrömet. Ezzel próbálna feszesebb hatást kölcsönözve csalni? Nem tudom, de hagy egy kicsit kellemetlen zsíros érzetet (lehet száraz bőrűeknek van?)
Az illata finom, kicsit hűsít, de nem zavaró.
Narancsbőrt eltüntetni csak diétával, mozgással ÉS krémmel lehet.
Striát eltüntetni NEM, maximum halványítani lehet.
Ezek tekintetében nehéz feladata van beváltani amit ígér, pedig én rendszeresen edzek, egészségesen eszem.
Rövid távon (két hete használom), nem csinál semmit sem a striákkal, sem a narancsbőrrel. Majd hosszútávon update-elek, addig nem vonok le ezért pontot. csak a zsíros-nem beszívódó állagért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Az illata finom, kicsit hűsít, de nem zavaró.
Narancsbőrt eltüntetni csak diétával, mozgással ÉS krémmel lehet.
Striát eltüntetni NEM, maximum halványítani lehet.

yokkoa

2015. augusztus 4.

Megdöbbenve nézem itt, hogy ezt a terméket már nem gyártják... Az hogy lehet? Tavaly Cosmopolitan meg Joy díjat is nyert... A Rossmannokban még mindig látom a polcokon. Most akkor tartalékoljak be belőle??? 1400 körül vettem egy kis boltban, nagyon megörültem neki, hogy ilyen olcsón bukkantam rá. Nagyjából másfél hónap alatt fogyott el, bár ez nem reális, mert a piros "melegítős" tesójával párhuzamosan használtam.
Na lássuk, miket ígér: striák halványítása, megszüntetése --> abszolút kamu. SEMMIt nem csinál velük. A második terhességem alatt (minden kenegetés ellenére) a hasam olyanná vált, mint egy medvetámadás áldozatáé. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy fehérek a csíkok és a nyári napozással egész jól el tudom őket tüntetni látványra (mondjuk amúgy se nagyon mutogatom már, de azért na!). Puhábbá varázsolja a bőrt --> pipa! Sokkal puhábbá. Karcsúsít --> kamu, nem karcsúsít semmit. Feszesít --> abszolút bevált!!!! Igen, ennyi idő után sokkal feszesebb a bőröm! A hasamon is, a striákkal nem tudott mit kezdeni, de a köldököm felett volt egy "redő", mintha heg lett volna, a striák miatt: na, azt "kihúzta", eltüntette, ezt én is alig hiszem el. Narancsbőrt eltünteti --> nekem közepesen durva narancsbőröm volt, olyan 7-8 kg feleslegem van és a combomon már eléggé göcsörtös volt a bőr, mikor elkezdtem használni. Majdnem teljesen eltüntette! Hűsít --> ezt valamiért csak akkor tapasztalom, ha közvetlenül fürdés után kenem be magam (gondolom a meleg víz kitágítja az ereket és így jobban érezhető a hatása).
Összeségében: kb. felét tartja be azoknak, amiket ígér. Mégis azt mondom, hogy ennyi pénzért csodaszer!!! Talán az az egyetlen hibája, hogy túl sokat ígér. Venni fogok még egy dobozzal, amint a meglévő nagyon kicsi még elfogy belőle.
+ illata nagyon fincsi. Régebben volt egy Garnier sárga dobozos, koffeines feszesítő testápoló, olyasmi az illata, mint annak volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.