Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: diazamand, Módosítva: 2014. december 14.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító BB krém.

SPF15 UVA/UVB fényvédő faktorral.

2 árnyalatban kapható

FTM

2015. november 5.

Megrendeltem, mert akciós volt. Nem jött be, az Eveline-nak van egy 6 in 1 BB krémje, azt jobban szeretem. Ezt is elhasználom, nem túl meleg nyári napokon vagy tavasszal elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

Besscica

2015. április 2.

Az első BB krémem az Eveline mattító hatású bb krémje volt, azzal teljesen meg voltam elégedve. Ezt a fajtát csak azért vettem, mert le volt értékelve. Hiba volt. Nem fed olyan jól, mint az előbb említett krém, és az állaga is sokkal furcsább, és az "illata" sem a megnyerőbb. Nem fogom újra vásárolni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

DNM

2014. november 17.

Olcsó, krémes állagú, gyengén fed, de pl. nyári napokra amikor az embernek nem kell a legszebb arcát mutatnia, tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

kacibog83

2014. október 20.

A zöld, mattító változatával nagyon megvagyok elégedve, ezért mertem megvenni ezt is, ami nagy hiba volt. Olyan, mintha szaladgálna az arcomon, nagyon nehezen tudom eloszlatni és többszöri próbálkozás után sem lett jobb a helyzet. A fedése is nagyon gyenge, maradnom kellett volna a mattítónál. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

freedomprincess22

2014. szeptember 18.

A zöld változatát szerettem volna újravenni, de a boltba úgy gondoltam, a kettő közül miért ne választanám a ránctalanítósat, elvégre ez csak egy BB. Na a zsíros bőröm úgy csillog tőle... Aki hidratálásra vágyik biztos imádja, de zsíros bőrre használhatatlan. Egy nyomásnyi hiányzik belőle, a világosabb árnyalat van meg, 1300-ért vettem, 900Ft-ért Pesten átvehető. De cserélem is a zöld változat világos árnyalatára, mert azt nagyon szerettem vagy esetleg világos Catrice alapozóra. rita0422@vipmail.hu Zsíros bőrre nem ajánlom, de nem pontozom le, mert én nyúltam mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

pibe

2014. szeptember 1.

Régóta keresek már egy normális BB krémet, ami nem szárít és nem nehezíti el a bőrömet, az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg... és nem csalódtam! Nagyon puha lesz tőle az arcom és szépen beszívódik, hidratál, nap végére sem szárítja a bőröm. Fedése pont annyi, amennyit egy BB krémtől elvár az ember, nyilván nem egy alapozó... és az illata nagyon finom! A lifting részről nem tudok nyilatkozni, de én sem hinném, hogy olyan nagy hatása lenne.

Nagyon világos a bőröm, a kettő közül a világosabb árnyalat pont jó. A Rossmannban most akciós 799-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

olin

2014. április 29.

A lifting részét hagyjuk, csak duma. :) Egyébként egy könnyű fedésű, mousse-állagú de könnyen eloszlatható, szép összképet adó alapozóról van szó. Nagyon kiadós is mert nem kell belőle sok, így megéri az árát.
Viszont hátránya, hogy egyből átfényesedik (ez minimális púderrel egész napra korrigálható), ill. hogy nekem személy szerint néha kis kiütéseket okoz itt-ott. Még próbálkozom vele mert ezen kívül jól teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Malachite

2014. március 8.

Édesanyámnak vettem meg ajándékba a világosabbik árnyalatot, de persze nem bírtam ki, nekem is ki kellett próbálnom, ha már ott volt, pedig tudom hogy nem az én bőrömre való! Nagyon kellemesen csalódtam! A színe szépen illeszkedik a színemhez, pedig világosabb annál, az állaga krémes, de nem olyan sűrű mint a Helia D, kicsit lassabban is szárad ami nem baj, mert nem kell kutyafuttában elkenni hogy száradjon csíkosan. Összességében egy nagyon kellemes, könnyű viselet ami anyukám száraz bőrét nem engedte húzódni a nap végén, az enyém pedig nem zsírosodott tőle, abszolút megéri az árát. Öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

hegymegi9

2013. december 1.

Hát én véletlen vettem ránctalanítót így 23 évesen... de gondoltam, nem fog megártani :D
Jó az állaga, a színe a fakó bőrömhöz, a kis piros foltjaim amik vándorolnak az arcomon, azok eltűnnek. Pattanásokat, hogy fed azt nem tudom, mert elég kevés van.
Azért adok 4 pontot, mert nem vagyok benne biztos még, hogy nem ő a felelős néhány új pörsenésért a pofimon :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Jucc

2013. október 8.

Update:
Már egy jó pár napja használom és teljesen meg vagyok elégedve. Teszek rá egy kis púdert és nagyon jól teljesít nap végéig. Nagyon puha, hidratált lesz tőle a bőr.

Igazából soha nem voltam tökéletesen megelégedve az alapozóimmal. Ezért folyton keresgélek. Belefutottam ennek a márkának mindkét előző fajtájába is. Az elsőt, a simát el is használtam, tetszett is aztán megvettem a mattítót, ami a normál bőrömön kicsit túl matt lett. Alapvetően szeretem ha nem zsírosan,de picit egészségesen csillog a bőröm. Ma reggel kipróbáltam eddig még elég jól teljesít. Nincs brutál fedése és remélem,hogy tényleg lesz egy kis feszítő hatása. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

Update:

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

PVP 0 0

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.