Eveline Cosmetics

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Többfunkciós BB Krém 8 az 1-ben

• hosszantartóan és hatékonyan mattít
  • csökkenti a pórusok láthatóságát
  • kiegyenlíti a bőrtónust
  • eltakarja a pirosságot és tökéletlenségeket
  • intenzíven hidratál 24 órán keresztül
  • kisimít és világosít
  • csökkenti a fáradtság tüneteit
  • SPF 15 véd az UVA/UVB ellen

Fast Matt Complex - azonnal megszűnteti a bőrfénylést, hosszantartóan mattít.
bioHYALURON PLUS COMPLEX – hialuronsavban gazdag, intenzíven hidratál, kisimít és védi a felhámot a kiszáradástól.
Vitamin koktél (A, E, F) - mélyen táplálja és regenerálja a bőrt.
Ásványi festékek – tökéletesen kiegyenlítik a bőr tónusát és eltakarják az elszíneződéseket.
Selyem fehérjék – hidratáló, kisimító és feszesítő tulajdonságaiért értékes.
Kollagén – serkenti a megújulási folyamatokat, mélyen regenerálja, hidratálja és feszesíti a bőrt.

2 árnyalatban kapható: világos és közepes

doczidalma

2016. október 22.

Nekem kicsit sötét, de ezt leszámítva szeretem. Nem maszk-hatású és szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Nekem kicsit sötét, de ezt leszámítva szeretem. Nem maszk-hatású és szépen fed.

nkatika

2016. augusztus 18.

Ha "szomjasabb" a bőröm (éjszakai pakolás miatt), ez a legjobb választás reggel! Ez alá roppant minimális hidratálás kell csak, nem fénylik át extrém, kiválóan tolerálja az érzékeny bőröm. A világos mellé egy kis plusz fehérítő BB (koreai dupe is megteszi) - és egész természetes a hatás. Mivel fixáló púdert nem használok, egyszerűen nincs, ami nem tömíti el a pórusaim, megfullad alatta a bőröm - nem olyan tartós. De nem is értem ezeket a 25h-s dolgokat :) Szóval van még egy a fiókomban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

valentinacska

2016. július 31.

Helló Csajok! Jó hír: iparfümérián lehet rendelni, én is onnan rendeltem elég jó áron. Mivel napi szinten használom, hármat is rendeltem. Kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Mese89

2016. június 23.

A legjobb!! ++++++ Imádom, de ahonnan szoktam rendelni, ott már nem lehet kapni "megszűnt a forgalmazása". Tud valaki olyan helyet, ahol még kapható?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

lagunai

2016. június 15.

Évek óta használom és csak ezt, tehát mellé sem púdert semmit, imádom! Esetleg, ha van egy egy-két pattim, akkor egy kis korrektort még mellé, de ez a bb egyszerűen tökéletes. Szépen fed, mattit és ahogy észrevettem nyugtatja a bőröm is. Remélem nem vonták be végérvényesen, de azért elkezdtem neten keresgélni, hol vehető, mert nem tudnék nélküle élni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

timi9897

2016. május 27.

Amikor kipróbáltam, rögtön tudtam, hogy ez most végre jó, akciós is volt sok evelines barátjával együtt, amit gyanúsnak ítéltem meg, ezért szerencsére visszamentem és vettem belőle azonnal még egyet. Most fog elfogyni az első, áldom magam érte, hogy vettem még egyet, mert ez úgy ahogy van, hibátlan BB! Vízhiányos, helyenként és alkalmanként szétpattogzott bőrömön enyhe, nem maszkos, de éppen elegendő fedést biztosít, egységesebbnek látszik tőle az egyébként horror bőröm, de mégsem üvölt az arcomról, hogy csalás van rajta. Imádom, na. Remélem, hogy a helyén megjelent CC krém is jó lesz majd (de előtte még vagy fél évig nem kell keresgélnem a plusz tubusnak köszönhetően :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

hkrisztina

2016. május 26.

Itt, Krémmánián vettem kb. 2 hónapja és nagyon szeretem. A kisebb bőrhibákat szépen elfedi, de azért a szem alatti karikák eltűntetésére nem elegendő önmagában. Kellemes a textúrája, szépen elolszik a bőrön és tényleg van mattító hatása. Egyedül az összetevők miatt nem 5 csillagos nálam, de amúgy tényleg jó kis termék, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

maybeshesamaybelline

2016. május 25.

MIÉÉÉRT NINCS MÁR???? Én annyira, de annyira szomorú vagyok.Most fogyott el az első tubusom belőle, imádtam szerettem csoda volt. Erre tessék. Egyszer találok tökéletes terméket, és kivonják. :(((((((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Niki03

2016. május 9.

Évek óta használom, télen is, nyáron is és imádom. Felvitele könnyű, fedése megfelelő, nem tömíti el a pórusokat. Sajnos egy pár hónapja sehol sem találom, pedig nyárra nagy szükségem lenne rá. Ő a tökéletes BB krém.

Update: Találtam neten egy patikát, ahonnan meg lehet rendelni, nagyon hamar megérkezett és a PK ingyenes volt, csak a postára kellett érte menni. :) Meg vagyok mentve nyárra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

borb.biaa

2016. május 4.

Kb. 2-2.5 évig egyáltalán nem használtam alapozót, helyette ezt a bb krémet vásároltam újra, 5-6 alkalommal biztosan. Nagyon szerette a bőröm, a T-zónámat gyönyörűen mattította, a pirosságot eltakarta, és az orcáimat, valamint az állam vonalát és az orrom körüli részt nem szárította. Egyetlen egy problémám volt vele, az, hogy a legvilágosabb árnyalat is sötét volt, de ez kb. igaz minden alapozóra és bb krémre, szóval nem vonok le érte pontot.
December óta újra használok alapozót, viszont nyáron lehet, hogy beszerzem, mert nagyon könnyed kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Collagen Amino Acids, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Stearyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.