Best of Beauty 2019

Eveline Cosmetics

Ár:   740 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra és az utáni foltokra hidratáló krém. Az újszerű cink és kén alapú formula szabályozza a faggyúkiválasztás folyamatát. Serkentőleg hat a bőr megfelelő működésére, frissen, matton és kisimultan hagyva azt. A mattító Fast-Matt komplex elnyeli a túlzott sebumot, a mitesszerek láthatósága csökken és nyugtatja az irritációkat. Az uborka kivonat hidratál, gyengéden élénkíti a bőrt és segít a pattanás utáni foltok elleni küzdelemben.

Kiszerelés: 75 ml

flamika

2019. március 4.

4 csillagot kap, mert sokáig használtam, a termékcsalád többi tagjával együtt, de azt hiszem egy idő után mintha hozzászokott volna a bőröm. Már nem mattította tovább. Eleinte viszont nagyon meg voltam elégedve vele. Könnyed krém, nem ragad, nagyon hamar beszívódott. Illata semleges. Többször újra vásároltam, majd végül őt lecseréltem a termékcsaládból. Kiszerelése is szimpatikus, szerettem, hogy nem kell belenyúlni a tégelybe, hogy a körmöm alatt is krém legyen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

teoteha

2019. február 26.

Semleges illat, hamar felszívódik, jól hidratál. Évekig használtam a termékcsalád 1-es lépésével együtt, de már egy éve nem találtam meg egyik boltban sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

0623noja

2018. július 31.

Télen minden előzmény nélkül extra pattanásos volt az arcom. Akkor vettem meg,gondoltam árban is elég jó,de sokat nem vártam tőle. A radírral és a tonikkal együtt használtam reggel,este 3 nap alatt tökéletes lett az arcom. Sokadjára veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

FReka

2017. november 3.

Régebben használtam, egész jól mattított,de vegyszerszaga volt,azt mindig is utáltam benne. Aztán amikor elkezdtem utánaolvasgatni a bőrápolásnak elborzadva néztem az összetevőlistája végét,szóval kidobtam a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

kvivien96

2017. június 16.

Nem annyira mattít, de a pattanásokat nagyon gyorsan elmulasztja, a foltokra is jó. :) Nagyon sima a használata utána bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

rebellische

2017. június 15.

Szeretem. Nekem mattítja a bőröm, ami persze néhány óra múlva elmúlik, de nem a krém hibája szerintem, hanem a túlzott zsírtermelődésé a bőrömön.
Kellemes illata van, nem tolakodó és elég belőle egy kevés is az egész arcra, tehát nagyon sokáig kitart. Ár-érték arány nálam nyerő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

judit42

Korcsoport: < 18
2017. május 30.

Nekem bejött. Nem csinál annyira sok mindent a a pattanásaimmal, talán ha ahsználom kicsit leszárítja őket. A mattító hatása annyira nem igaz, matt meg egységes a felvitelkor a bőr, de a matt hatás nem marad meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 30.

nocika113

2017. május 3.

aztamindenit
úgy jöttem ide hogy max pontot adok, mert bár a pattanások ellen nem csodaszer, de a sebhelyeket seperc alatt eltünteti és a mattito hatás is igaz (hozzátenném hogy egyszer próbáltam smink alá, nekem kukacosodott, de talán megérné kísérletezni vele)
azonban majdnem sokkot kaptam a sok kis piros pötty láttán.... nem tudom mi legyen így, ujravegyem e vagy mondják neki búcsút :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

aztamindenit

lillus09

2017. február 17.

Nem vagyok vele megelégedve, nem hidratál eléggé. Ha több rétegben viszem fel akkor nem rossz. A pattanásokkal pedig semmit nem csinál, de már alig van belőle. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

szitakoto15

2017. február 10.

Már lassan két hónapja használom, és nagyon hálás vagyok neki. Korábban főleg a T-vonalam és a homlokom volt zsíros, de ez a krém tényleg nagyon jól mattít. És amióta használom, sokkal szebb, egészségesebb látszatú a bőröm, valamint azóta alig jön ki pattanás az arcomon. Szóval én imádom ezt a krémet, és biztos, hogy újra fogom venni. :)

Update (2017.02.10.): Még mindig kedvenc! Harmadjára vettem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Update (2017.02.10.): Még mindig kedvenc! Harmadjára vettem újra. :)

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin, Sulfur
Hidratálók: Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Orvosi szappanfű, tajtékzófű néven ismert gyógynövény. A Wikipédia információi alapján a növény vörös színű gyökere sok szaponinvegyületet és flavonoidokat tartalmaz, és mivel szaponinok csökkentik a víz felületi feszültségét, ezért mosószerként is használják (innen származik a növény neve).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.