Eveline Cosmetics

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

Szempilláid tüneményessé és vonzóvá válnak!

A kúpos kefe tökéletes alkalmazást biztosít,ultra volument nyújt,miközben hosszabbítja és szétválasztja a szempillákat.A ricinusolajjal és karnaubaviasszal gazdagított bársonyos formula erősíti és mélyen hidratálja a szempillákat.Szempillád a tövétől a végéig ideálisan bevont és szétválasztott lesz.

Paraben mentes összetétel.

Hygi

2017. március 19.

Több sorral kell használnom, hogy látszódjon a pilláimon. Közepes minőség, közepes tartósság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Zsofii88

2017. január 19.

Karácsonyra kaptam egy ilyen kis ajándékcsomagot amibe ez volt és a szemhéjtus testvére meg egy ugyanilyen szemceruza.
Engem egyáltalán nem varázsolt el. Rengeteg időt kell eltöltsek a tükör előtt hogyha ezzel szeretném szép fekete ívesre csinálni a pilláim. Kevés festéket vesz fel,nagyon gyengén emeli meg a pillákat. kb 4 réteg után mondom azt hogy szép pillákat csinál. Előnye hogy természetes hatást kelt és nem ragasztja össze a pillákat. Én külön nem venném meg magamtól,ebben az árkategóriában vannak sokkal jobb spirálok. :)
(u.i.: a szemhéjtusa nagyon jó!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

(u.i.: a szemhéjtusa nagyon jó!!)

Kicsijó

2016. május 13.

Tegnap vettem és ma reggel már ezt használtam.Azért vettem meg,mert tetszik,hogy jó erősek a spirál sörtéi szóval nem az a tutyi-mutyi a feje.Tudom első használat után még nehéz jó véleményt írni,de nekem tetszik.Szépen szétszedi a pilláim,nem visz fel sok festéket és tetszik a fej kialakítása is.
viszont updatelni vissza jövök még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

viszont updatelni vissza jövök még :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Soluble Collagen, Glycerin, Sodium PCA, Honey, Hydrolyzed Elastin, Glycogen
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0