Fabulon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabella, Módosítva: 2014. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

HIdratáló arckrém zsíros bőrre

Lime kivonattal és E-vitaminnal

kottazur

2018. március 9.

Kis adagban rendben van, nem fogom ujra venni, nem eri meg az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Kis adagban rendben van, nem fogom ujra venni, nem eri meg az arat.

carolinett33

2018. január 30.

alig hidratál, könnyű krém, mégis valahogy nehéz fullasztó érzés a bőrön. sajnos tényleg zsírosítja a bőrt, nem jóó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

dalmuska

2017. április 22.

Eleinte nagyon szépen tette a dolgát, mattított (bár azt hozzáteszem, hogy nem érdemes sokat kenni a bőrre, mert csak az ellenkező hatást érjük el vele, ugyanis nagy mennyiségben egyáltalán nem szívódik be), hidratált, csökkentette a pattanásokat. Aztán körülbelül 3-4 hónap után már semmit nem használt, zsírosabb lett tőle a bőröm, kis mennyiségben sem szívta be a bőröm, az illatát se bírtam elviselni, nehéz réteget hagyott maga után, olyan volt mintha körülbelül a fél tubust magamra kentem volna, ráadásul sminkelni sem lehetett rá, mert darabokban lejött a bőrömről. Nagyon sajnálom, mert eleinte nagyon bevált. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Csreka

2017. január 5.

Egy olyan krémet kerestem, amivel a zsíros bőrömet is lehet ápolni. Hát nekem nem vált be, reggelre olyan zsíros lett a bőröm, amilyen egyébként nem is szokott lenni. Sajnálom, a többi termékeit szeretem pedig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Booogiiii

2016. augusztus 14.

Extrém zsíros a bőröm néha, és erre kerestem olcsó megoldást. Meg is találtam, de nem ebben a termékben. Fél éve van meg, de azóta sem fogyott el, és nem is veszem újra. Csak zsírosabb lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

dorisz93

2016. május 13.

Kezdődik a vizsgaidőszak, és mivel a tanulás elég sok időt vesz el, és nem fogok minden nap sminkelni (a vizsganapokat kivéve), kerestem egy könnyű és olcsó hidratálót, aminek a hatása elegendő lehet reggelente az én zsíros és mostanában stressztől pattanásos bőrömnek. A tegnapi Joy-napi túrámon akadtam rá a Rossmannban, 500 Ft-ra volt leárazva, az összetevőit olvasgatva sem találtam káros adalékanyagokat, gondoltam akkor jöhet is velem. Eddig kétszer kentem fel, egyelőre elégedett vagyok, nem okozott irritációt vagy több pattanást, és tényleg csak annyira hidratál, amennyire a bőröm igényli. A mattító hatását még ki kell tapasztalnom, bár az én extrém zsíros bőröm így is úgy is kifényesedik a nap folyamán, de ez nem is zavar így tanulás közben. Az illata nekem nem túl kellemes, aki esetleg használta már a Jimjams pórustisztító tapaszait, az tudja annak milyen szaga van, na ennek a krémnek pont ugyanolyan, csak nem annyira erős. Viszont felkenés után már egyáltalán nem érződik. Nem csodaszer, de ennyi pénzért számomra tökéletes nappali hidratáló.
Majd még jövök update-elni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Majd még jövök update-elni.

ursuska

2016. április 20.

Barátnőm beszélt rá a vásárlására, féláron árusították a rossmannban. Nem tartalmazott alkoholt, így kipróbáltam. Legnagyobb meglepetésemre 1-3 órával kitolta a kifényesedést és a diszkógömb effektus is enyhült. Reggelente használom alapozó alá, remélem, hogy a hatása megmarad. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

borb.biaa

2016. április 14.

Így tavasszal-nyáron inkább a kombináltabb felé tolódik el a bőröm, és emlékeztem, hogy a húgom még valamikor télen vett magának egy ilyen krémet (ő azóta sem használta egyébként), szóval gondoltam, kipróbálom. Hááát... Nekem nem olyan vészesen zsíros a fejbőröm, mint sokaknak, de még ezt sem sikerült lemattítania, sőt, mintha jobban csillogna tőle a fejem. :D A szaga meg szerintem szörnyű, valami nagyon mű üdítőitalra emlékeztet az egész. :D Biztos, hogy magamnak nem fogok ilyet venni, még akkor sem, ha olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

NeversaynotoPanda

2016. április 10.

Annyira nem zsíros a bőröm de még ezt sem sikerült mattítania.:s szóval ha ezt nézném akkor 1*, az illata kellemes frissítő illat, hidratálása így a melegebb időkben jó, de ha szeles,hideg idő van nem ér semmit.Szóval maximum 2 csillag :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

MademoiselleLockenkopf

2016. március 29.

Nem jó, nekem ugyanúgy csillog tőle a bőröm :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Nem jó, nekem ugyanúgy csillog tőle a bőröm :(

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol