Best of Beauty 2019

Fabulon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Fényvédők

Erős védelem

Az UVB-szűrő és az UVA-szűrő kombinációja véd a napsugár égető és szárító hatásával szemben és megakadályozza a bőr korai öregedését. Természetes hatóanyagai a körömvirág kivonat és az E-vitamin és a B5 provitamin hidratálják, regenerálják és megnyugtatják a bőrt. Vízlepergető anyagot is tartalmaz a készítmény.

Kiszerelés: 200 ml

sildicow

2019. június 26.

Nem komoly vízparti vagy hétvégi kiruccanásokhoz vettem, csak ahhoz, hogy a nyári délutánokon hazafelé bringázásokkor védje a karjaimat a naptól. Valami olcsóbb drogériás kategóriát kerestem, ami alkoholmentes.
Az ára és az alkoholmentessége miatt kap tőlem két csillagot. Amúgy nem érzem, hogy megfelelően védene, hiába kenem be a karjaimat alaposan (közvetlen indulás előtt kizárt, hogy lekopjon és a karjaimra nem is izzadok), mégis látszik, hogy szeplőszerű napfoltok jelennek meg az alkaromon. Emellett még ragacsos is, muszáj utána alaposan kezet mosni, ráadásul a fekete nadrágjaimat is jól összekeni, ha tekerés után esetleg még leülök, teszek-veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

kanoc

2018. május 8.

Azért vettem meg mert alkohol mentes, és a Herbáriással ellentétben összetevők alapján UV A ellen is jobban véd + van benne fizikai fényvédő is.
Az illata kicsit kókuszos (én nem vagyok kókusz rajongó, de annyira nem durva), jól beszívódik, a déli napban próbáltam és abszolút nem égtem le. De még csak 2 napot teszteltem, később update-elek. Illata miatt nekem 4-es, különben 5-ös lenne.

2 éve ilyet használok, nagyon jó, nem égek le soha vele. Update-elem 5 csillagra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

csikosmatyas

2017. november 1.

vegyi hulladék kategória, simán leégtem a használata mellett, ragad, elkenhetetlen, fura szagú, na jó büdös, még a törölköző is rámragadt ha másra nem technokol helyett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

MissNickole

2016. december 16.

Én az 50+-t vettem meg, mert annyira érzékeny vagyok a napra, hogy télen is kenem magam naptejjel...
Előtte volt garnier meg vichy, de egyre inkább azt éreztem, hogy a garnier vacakabb lett, a vichy pedig már nem elég....

Imádom ezt a fabulont, a legerősebb nyári napon sem érzem azt az égető érzést a bőrömön amit gyűlölök.
Örülök ennek a terméknek, mert én aztán ezzel a bőrrel mindent kipróbáltam már ami a piacon van, a 100 Ft-os vacaktól a nagyon márkás 20 ezres "csodaszerig" de ez vált be a leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

Virvatuli

2016. november 21.

Kap 3 csillagot, mert leégni nem égtem le vele. Többet nem, mert sem az illata, sem az állaga nem fogott meg túlságosan. Fénylő, ragadós réteg marad utána, ami azért probléma, mert nyáron nemcsak strandra, hanem utcára, sőt otthonra is használok fényvédőt, gyakorlatilag testápoló helyett, és nem rajongok érte, ha folyton beleragad a ruhám. Amitől viszont konkrétan megijedtem, leoldotta a lakkot a körmömről. Mire végeztem a kenegetéssel, lejött az egész, mintha körömlakklemosóba mártogattam volna. Nem tudom, ez mitől lehet, az összetevőlistája nem néz ki túl durván, de nem szeretném tudni, hosszú távon mit csinál a bőrömmel az, ami így elbánik a körömlakkal. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 21.

Albertina

2016. szeptember 13.

Nem is értem miért nem népszerűbb ez a termék?! Használom arcra is, kellemes illatú, szememet nem csípi, allergiát nem okoz. Nem ragad, hamar beszívódik, bár hagy egy kis fényt maga után, de nem vészes. Sokkal jobb szerintem, mint a Herbáriás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 13.

2016. július 29.

A gyerekeknek vettem nyaraláshoz. Viszonylag jól kenhető, beszívódás után icipicit réteget hagy. A leégés ellen jól véd. Amíg nem éri víz. Mert bár vízállóként van aposztrofálva, nagyon nem az. Fiam a strandon a medence mellett állt, ráfröcskölt a víz ahogy valaki beugrott, és a cucc rögtön megindult fehér kis patakokban lefelé. Szerintem a vízálló naptejnek az ilyen ráfröccsenést simán bírnia kellene. A Hawaiian Tropic bírta is, ez nem. Vízmentes programokra el fogjuk használni, de mindenképpen jár a mínusz a vízállótlanságért, és újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Fruzsi95

2016. július 28.

Száraz érzékeny bőröm van,ez igazi telitalálat.
Nagyon jól véd a leégéstől,közbe meg tökéletes testápolónak is,annyira jól hidratál.
Vízálló,csak kicsit jön le a vízben.
Rendesen be lehet kenni,pedig krémes állagú.
Az illata nagyon kellemes,naptej illat.
Szerencsére nincs benne denat alkohol,így pont azt kaptam amit mindig is szerettem volna.
Az ára is megfelelő volt 2000-3000között.
Meglepően jobban teljesít ez a Magyar tebmék mint sok drágább külföldi nagymárkàjé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Száraz érzékeny bőröm van,ez igazi telitalálat.
Vízálló,csak kicsit jön le a vízben.
Rendesen be lehet kenni,pedig krémes állagú.
Az illata nagyon kellemes,naptej illat.
Az ára is megfelelő volt 2000-3000között.

Clara

2016. június 24.

Legjobb! Arban, allagban, nem ragad, beszivodik hamar, en csak ezt veszem mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Legjobb! Arban, allagban, nem ragad, beszivodik hamar, en csak ezt veszem mar.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1