Faith In Nature

Ár:   2620 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2011. október 11.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Faith In Nature lágy hidratáló krém hidratálja és puhává arázsolja bőrét, miközben segít csökkenteni a ráncképződést. A krém biozöldteában gazdag, ami egy ismert antioxidáns.

Zsuliette

2020. március 25.

Karácsonyra kaptam ajándékba, de azóta is lelkesen használom, mert nagyon szeretem. A bőrömet kellőképpen hidratálja, teljesen beszívódik és nem kell aggódnom az összetevők miatt sem, hiszen természetes kozmetikum. Sajnos lassan kifogy, de biztos újraveszem. ( Az airless tubus elsőre furcsa volt nekem és próbáltam "ütközésig" lenyomni, de ez nem pumpás így addig nyomhatom amíg akarom, ezért vigyázni kell vele, nehogy kinyomjuk az egészet :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Sophie92

2014. április 15.

Érdekes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. A száraz bőröm fényes lett tőle, mintha gazdagon táplálná, ellenben ez csak egy réteg volt a bőrömön, mert ahogy lemostam, újra húzódott és száraz volt. De végül is, ha folyamatosan használod, akkor nem a száraz bőröddel kell megbirkóznod, mert mindig rajta lesz az a réteg:) Az összetevői nagyon szépek, az illata már nem, de ezért nem bántom. Jó,jó, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

svivko

2013. december 19.

Rendkívül gazdag és natúr termék.
Az én zsíros bőrömnek kicsit sok, de helyspecifikusan alkalmazva rendkívül jótékony, és tápláló hatású.

Akiknek kétségei vannak a nem zöld pöttyös összetevőkkel jelzem, hogy a termék hátulja tele van csillagokkal:
vegetable derived ingr.
organic certified ingr.
community trade ingr.
from essential oils
wheat straw sugar derived
gluten and protein free ingr.

:) (Y)
Így kell ezt Fin.

Sajnos hosszútávon ilyen minimális mennyiségekkel nem tudom elhasználni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Rendkívül gazdag és natúr termék.

vegetable derived ingr.
organic certified ingr.
community trade ingr.
from essential oils
wheat straw sugar derived
gluten and protein free ingr.

:) (Y)
Így kell ezt Fin.

Sajnos hosszútávon ilyen minimális mennyiségekkel nem tudom elhasználni. :/

Csimi

2013. november 12.

Nyáron használtam, nem szívódott be teljesen, hagyott egy vékony réteget a bőrön. Ez nem zavaró csak elsőre furcsa. Összességében szerettem, bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 12.

elwing88

2013. május 9.

Száraz bőrre szerintem nagyon jó, hamar beszívódik, jól lehet rá sminkelni, nem hagy maga után vékony filmréteget az arcon. Nem irritáló, szépen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

zsazsa

2011. október 11.

Kb. 1,5 - 2 hete használom, tényleg jó puha tőle a bőröm, nem fénylik, nem zsírosodik ki az arcom még alapozó alatt sem. Az illata az elején nem tetszett, de már megszoktam azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium PCA