Fancy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2013. december 17.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló aloe kivonatot, tápláló avokádó és édesmandula olajat, regeneráló vitaminokat és panthenolt tartalmazó, gyorsan beszívódó kéz- és testápoló. Az eredmény: megnövelt bőrvédelem, selymesebb bőr. Folyamatosan ellenőrzött, garantált minőség.

(A képen jobb híján a márka egy másik kézkrémje.)

angi9207

2015. november 30.

Tokeletes peldaja annak, hogy nem mindig a draga dolgok a jok.
Van itthon, es mivel en kifogytam, szajhuzva ugyan, de bekentem vele a kezem, mert mar szinte kirepedt, annyira kiszaradt.
Hihetetlenul kellemeset csalodtam. :) Nagyon selymes es puha lesz a borom, egyszeri hasznalat utan rendberakta. Siman veri a Neutrogenat es a Garniert. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Tokeletes peldaja annak, hogy nem mindig a draga dolgok a jok.

Malachite

2013. október 20.

"Penny Market, 300 Forint" - felelte anyum, mikor elborzadva megkérdeztem, honnét származik ez a förtelem. Nem hazudok, rettenetesen kinevettem ezt a krémet, egész egyszerűen minden milliméteréből árad a gagyiság. Okádnivaló, ócska babakék műanyag tégely, semmitmondó, lowest-end dizájn, és előre készítettem magamat idegileg, hogy ha kibontom, miféle rémség fog várni.

A meglepetés itt kezdődött.

A krém hófehér, csordultig van töltve. Az állaga ideális, nem folyós, nem is kemény, az illata pedig határozottan kellemes, nem tudom mihez hasonlítani. Mivel eddig egész szimpatikus, gondoltam egye fene, kipróbálom a kezeimen, max feljövök ide és írok egy hú-de-sz@r-ez-mit-is-vártam-jellegű kritikát. Legnagyobb meglepetésemre nem tudom lehúzni. Sőt. Megnézve az ÚJ, parabénmentes(!) és kőolajszármazékoktól mentes(!) összetételét egészen elámultam. Ez a krém nagyon korrekt. Enyhén száraz és normál bőrre tökéletes, a hatása tartós, hamar beszívódik, az ára pedig nagyon baráti.

Valójában nem, semmi "Fancy" nincs benne, mégis megkövetem ezt a krémet, mert éktelenül kinevettem, mostanra pedig a kedvenc kézkrémemmé nőtte ki magát, sőt, testápolásra is bevetem, ha éppen ahhoz van kedvem. Nagyon korrekt, nem rossz összetevők, ár-érték arányban kiemelkedő. Meg amúgy is, ha a nagy áruházláncok saját termékeit nézzük, de találkoztam már sokkal drágább-de sokkal sz@rabb márkás krémekkel is. Egyértelműen ötös, a megújult összetevőlistát pedig hamarosan feltöltöm. Adjatok neki egy esélyt nyugodtan, nagyon kellemes csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

A meglepetés itt kezdődött.

giudittina1978

2013. július 28.

Eredetileg főleg kézkrém, de én este a szemfesték lemosásához használom vizes vattakoronggal. Ennél jobbat nem találtam még a drága márkák között sem, mindig visszatérek ehhez más szemfestéklemosó után. Most már nem is próbálkozom mással. Gyorsan lehozza a festéket és sose csíp, még akkor sem, ha közvetlenül a szemembe kerül.
Update: most már a kép is egyezik, örülök, hogy más is véleményezte már ezt a krémet, sokáig árválkodtam itt, pedig tényleg sok mindenre jó, ahogy a többiek is írták. Nyaraláskor kiütést kaptam egy DM-es napozószertől, valószínűleg az alkohol annyira kiszárította, hogy 4 nap alatt teljesen lehámlott a bőröm, mivel a szem lemosásához mindig van nálam, arcpakolásként tettem fel, vastagon bekentem még a szemem alatt is, megszáradt, majd lemostam, így 4 nap alatt segített, hogy rendbe jöjjön az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Bogirl*

2013. március 2.

Évekkel ezelőtt bukkantam rá itthon, a száraz, érdes sarkamat két éjszaka alatt rendbe hozta. A héten a könyökömmel jártam így, nagyon kiszáradt, már kezdett kirepedezni és fájt is, de ez a krém 2 nap alatt rendbe hozta, most ismét puha, ápolt, hidratált a könyököm. Bárhova jó ez a krém, esténként lefekvéskor bekenem vele a kezem, így mindig nagyon jó puha, hidratált, imádom. De szoktam testápoló helyett is használni, mert tökéletes számomra ez a krém. Nem zsíros, nem nehéz, könnyen beszívódik, de nagyon jól hidratál. :)
Egy biztos, amíg lehet kapni ilyen krémet, nekem mindig kell, hogy legyen itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 2.

virike9

2012. december 18.

apuval befutottunk a penny-be papírzsepit venni, mert elkapott a kemény nátha és gondoltam kéne gyorsan valami, amivel az orrom alatt kenegethetem... mindenki ismeri azt a rossz érzést, ami a náthával jár... gyors felkaptam, meg sem néztem, gondoltam van otthon úgyis jó kis testápolóm, hazáig meg 1-2x bekenem 350 ft-ért jó lesz... kétszer kentem be az orrocskámat és nagyon jót tett neki, alig piros, nem fáj annyira : ) engem megnyert, ha másra nem is de erre a célra biztosan működik! : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin