Farmasi

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. november 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Érzékeny, problémás bőrre. Kíméletesen ápolja a bőrt, segít kisimítani, és szabályozza a zsírképződést.

Skylin

2020. november 22.

Sajnos nem lettünk barátok. Zsírosabb lett tőle a bőröm és a gyulladt pattanásaimmal semmit sem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

bernatd

2020. július 1.

Termékmintám van belőle és lassan a végéhez érek. Az én bőrömnek jót tett. A nyári melegben mégjobban hajlamos a bőröm miteszerekre, de maga a termék nem tömítette el a bőrömet, és szépen le is húzta a piros foltokat. Azonban az előbb említett meleg miatt (meg egyébként sem) használnám napközben, mivel elég fényes lesz tőle az így is könnyen zsírosodó arcom. Ettől függetlenül jó kis krém, főleg éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Lolychan

2019. december 29.

Érdekes nekem be vállt. Kis mintám van belőle, azt használom esti rutinom részeként. Nekem is csökkentette a pattanásaim és egységesebb bőrképet alkotott. Nem vettem észre, hogy tömítené a pórusaim. Ezek szerint mindenkinél másképp hat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

spiceginger

2019. április 17.

Hát nem azt kaptam, amire számítottam. Egy-két hétig úgy elvoltam vele, de aztán semmi jó tapasztalat. Ugyan úgy zsírosodott tőle a bőröm, sőt..szóval nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Lailany

2018. július 25.

Azt hittem csodás lesz, mert a Farmasi termékekkel alapjáraton elégedett vagyok. Árkategóriájuk magasabb, de az avonos és oriflames minőségtelen cuccoktól ezerszer jobb. De ez a krém csalódás. Zsíros bőrre találták ki, az én bőröm levegőt se kap tőle, rögtön fénylik, kinyílnak a pórusok... Mintha én se kapnék levegőt tőle Borzalom, nagy csalódás. Esti krémnek se jó. Nagyon rossz. Alig vártam, hogy elfogyjon, és ráadásul telenyomták kőolajszármazékokkal... Gratulálok, sikerült egy nagy rakás kakit alkotni. Egyértelmű 1.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

0bikbik0

2017. október 23.

Véletlenül találtunk rá. Elfogadható árú teafaolajos krémet kerestünk, lehetőleg alkohol nélkül.
Meglepő módon bevált. Hidratál, nem szárít, a pattanások számát mégis mintha csökkentené, és hamarabb el is múlnak.
Érdekes, ráadásul tele van közepesen komedogén összetevőkkel, és mégsem tömíti el a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3