Farmasi

Ár:   2240 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TallodiZsofi, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

A hajpakolás intenzíven hidratálja és simítja a hajat, helyreállítja a felületét és fényes megjelenést biztosít.

Stargazer

2020. február 8.

Először szettben vettem a samponjával és a hajvégápolóval, és nagyon megtetszett. Szeretem egy termékcsalád tagjait használni, főleg ha illatosított, mert így a különböző termékek illatai nem keverednek. Nagyon puha lett tőle a hajam, de fényesebb nem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

zsofi13

2020. január 22.

Nagyon szeretem, abszolút érezhető a hatása, puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Nagyon szeretem, abszolút érezhető a hatása, puha lesz tőle a hajam.

Dia98

2020. január 11.

Nekem semmit sem csinált a hajammal. Nem ártott, de nem is használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Nekem semmit sem csinált a hajammal. Nem ártott, de nem is használt.

infinitypurple

2019. augusztus 18.

Én is szettben vásároltam meg, a samponnal és a hajvég ápolóval.
Már egyszeri használat után gyönyörű hajat varázsolt!
Puha és fényes lett tőle a hajam, illetve a tartásán is sokat javított.
Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Én is szettben vásároltam meg, a samponnal és a hajvég ápolóval.
Már egyszeri használat után gyönyörű hajat varázsolt!
Puha és fényes lett tőle a hajam, illetve a tartásán is sokat javított.
Imádom!

evievi

2019. április 13.

Szettben vettem meg nagyon szeretem :)
Puha fényes egyenes hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Szettben vettem meg nagyon szeretem :)
Puha fényes egyenes hajat varázsol.

Avonlany

2019. április 9.

A samponnal és a hajvég ápolóval együtt használom, szerintem felerősítik egymás hatását. Puha kellemes tapintásúvá válik a haj tőle. Vastagszálú, göndör hajamon nagyon sokat szelídített. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Szettben nagyon megéri vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.