Farmasi  Regeneráló Hajpakolas Fokhagymával és Capixyllel

Farmasi

Farmasi Regeneráló Hajpakolas Fokhagymával és Capixyllel

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sheilaa, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

A capixil es fokhagymaolaj tartalmú regeneráló hajpakolás elősegíti a haj növekedését és megakadályozza a hajhullást dús hatást biztosítva. a könnyű és nem zsíros összetétel tökéletes gondoskodást nyújt a vékonyszálú haj számára.

500 ml! Farmasi Regeneráló Hajpakolás eladó
Ár: 1990 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

gerste13

2020. július 16.

Használatával a töredezett, sérült, fogpiszkáló szerű hajam nagyon lágy és puha, remekük ápol, 3-4 napig tartja is a hajam ezt a hidratáltságot. Talán 3 vagy 4 tégelyt használtam már, de általánosan igaz erre is, hogy ha egy elfogy, akkor másodjára másmilyen terméket használjunk, úgy térjünk vissza rá. Valahogy megszokja a hajam, vagy nemtudom, de akkor már nem olyan effektív a hatása. Amúgy remek termék, de ennél sem vettem észre, hogy gyorsabban nőne a hajam, ahogy a samponjánál sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

MNNiko

2020. április 27.

Számomra egy átlagos termék. Teszi a dolgát, de semmi extra.
A samponjától viszont borzasztó korpás volt a fejem (annak ellenére, hogy én még kamaszként sem korpásodtam!!). Hetek kellettek mire rendbe jött a fejem a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Számomra egy átlagos termék. Teszi a dolgát, de semmi extra.

Rean519

2020. március 26.

Használat után nagyon puha lesz tőle a hajam. Egyáltalán nincs fokhagyma szaga, amitől vásárláskor picit tartottam. Azt vettem észre, hogy amióta ezt a hajpakolást használom, gyorsabban nő a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.