Farmona

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edit1015, Módosítva: 2016. június 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet az évszázadok óta értékes, természetes növényi összetevőkből állítottuk össze, amelyek aktívan nyugtatják az irritációkat és gyulladásokat, redukálják a bőr érdességét és szárazságát, valamint élénkítik a regenerálódást. A bőr napról napra nyugodtabb, valamint ellenállóbb és védettebb lesz a külső tényezők káros hatásaival szemben.

• Kamilla kivonat nyugtató hatású, redukálja a bőrpírt, csökkenti a viszkető és égető érzést.
  • Ligetszépe olaj erősíti a felhám természetes hidrolipid rétegét, táplálja és revitalizálja a bőrt, késleltetve az öregedési folyamatokat.
  • Hialuronsav hosszan tartóan és mélyen hidratál, megszünteti a szárazság és feszülés érzését, bársonyosan simává téve a bőrt.
  • Avokádó olaj mélyen táplál, regenerál és javítja a bőrszínt.
  • Nyugtató biokomplex amely allantoint, panthenolt és méhviaszt tartalmaz, hatékonyan nyugtatja az irritációkat.
  • Shea vaj tökéletesen kisimítja a bőrt, véd a külső tényezők káros hatásaitól.
  • Inutec hidratál és véd az irritációk keletkezésétől.

Elkofen

2018. november 10.

Príma kis arckrém hihetetlenül kedvező áron. Mostanában nem láttam a Rossmann-ban. Remélem nem szüntetik meg! Kellemes kis illata van, vagyis nem túl kamillás. Azt utálnám...
Az állaga nem túl sűrű, hanem inkább lágy, könnyed krém. Ahogy így elnézem tele van hasznos, természetes összetevővel. Az Inci-je sem rémisztő. Nappali és éjszakai krémek is megfelel, mert jól felszívódik és nem túl zsíros. Télire az extra száraz bőrre többet kell belőle használni. Jól hidratál, szépen ápol, de azért nem egy testes krém. Sajna nálam gyorsan fogy. Mindenképpen ujravevős, ha nem vonják ki. Az ára nevetségesen olcsó. Nálam nem okozott irritációt. Ez után már nem kell nekem a tízszer drágább, bevállt, Yves Rocher krémem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

koirankeksii

2018. március 7.

Teljesen véletlenül bukkantam rá a Pingvinpatika oldalán mikor beírtam a keresőbe, hogy ligetszépe. Gyakorlatilag már mindenre irritációval reagál az arcbőröm, így mikor megláttam a természetesebb összetevőket bevallom őszintén megörültem. Egy sima alap hidratálónak jó lehet, főleg ilyen áron. Hát sajnos bekövetkezett amitől tartottam, erre is allergiásan reagál a bőröm... nem annyira, mint a Bioderma, Loreál stb-re (leégés szerű fájdalom), de enyhén irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

AyaDid

2017. november 3.

Az egyik legjobb arckrém, amit valaha használtam. Állagában van egy kis testvaj-jelleg, de mégsem érzem nehéznek vagy zsírosnak. Az illata isteni, a hidratáló-hatása kiváló. Nappali és éjszakai használatra is egyaránt alkalmas. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Adry66

2017. szeptember 6.

Már egy hónapja használom és eddig bevált. Nem zsírosodik tőle bőröm és a pattanásaim sem jöttek ki. Frissnek, teltnek érzem bőrömet felvitel után. Éjszakai krémnek használom, valamint ha ez akad a kezem alapozó alá. Szerintem egész jó ár-érték arányban is. Finom, kellemes illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

mssnrv

2017. április 13.

Nagyon érzékeny és allergiás bőröm miatt vettem meg, valamint elképesztően ki volt száradva az arcom.
NOS, nekem nem nyújtotta azt amit ígér a krém... ideig-óráig hidratált, reggel-este használtam, de volt h nap közben is felkentem mert állandóan előbukkantak a száraz kis foltok, emellett elképesztően csípte az arcom és kivörösödött tőle, valószínűleg nem tolerálta valamelyik összetevőt az arcom, pedig elég szép az INCI-je.

Azt tudom mondani, hogy olyan bőrtípusra ajánlanám, amelyik nem igényel komoly hidratálást, csak szinten tartást.

Egyébként az illata nekem tetszett, az állaga jó, nem zsíros, relatíve hamar beissza a bőr, smink alá is használtam, jól kijöttek egymással, de a száraz foltokkal egyáltalán nem birkózott meg. :(

Nekem ez most csak 2*, de nem azt mondom, hogy másnak nem válhat be, de nekem nem volt jó arra a célra amire vettem.
Ár-érték arányban nem rossz, ha az ember tisztában van azzal, hogy mire van szüksége és mennyit nyújt a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

csokipitypang

2017. március 7.

Az első arckrémem, ami megfelelően hidratál, anélkül, hogy ragacsos maradna utána a bőröm. Akciós volt, ezért esett erre a krémre a választásom, de nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Effendigirl

2017. február 10.

Már kb. egy-két hónapja használom, eddig bevált, nem okozott semmiféle irritációt, kiütést. Bár így télen épphogy csak elég a hidratáló hatása, ha a szokásosnál vastagabb rétegben használom, ezért nem vonok le pontot. Száraz, vízhiányos bőröm van, gyorsan beissza ezt a krémet, utána huzamosabb ideig puha marad az arcom. Nagyon jók, tényleg természetesek az összetevői, és 800 Ft-ért bőven megéri. Bár, mint írtam, nekem a hidegebb időkben épphogy csak elég a hidratálása, a többi évszakra tökéletes lesz, és egyéb tekintetben is (ár, összetevők) kiemelkedő arckrém.

Folyamatos használat során egységesebb bőrt eredményezett, és mintha a szerencsére csak apró mimikai ráncokat feltöltötte volna. Az avokádó olajról sok helyen olvastam, hogy jó vízhiányos bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2