Farmona

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz és nagyon száraz bőrre.Az argánolaj tartalmának köszönhetően leküzdi a túlzott bőrszárazság problémáját,tökéletesen regenerálja és erősíti a bőrt. Shea vaj/Ceramid/A,E,F vitamin/Olíva kivonata intenzíven és mélyen táplál,bársonyosan simává téve a bőrt.

bibogi23

2019. január 2.

Mintát kaptam belőle egy rendelésem mellé... Azonnal ki is próbáltam... Isteni illata van, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és nagyon puha lett tőle az arcbőröm! Egyébként különösebb probléma nincs a bőrömmel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

ellla18

2018. augusztus 9.

Elhasználtam,de nem fogott meg különösebben ez a termék! Az összetevői szépek de nem maradok ennél,sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Mjölnira

2018. augusztus 5.

Az aloés verzióját már használtam ennek a krémnek, de az nagyon kevés volt nekem. Gondoltam kipróbálom a testesebb verziót, bár nem az én bőrömre találták ki. Hát nem az én bőrömre találták ki. :D Na se baj, nagyon kis vékonyan kenve elhasználom otthon, max estére, de nappalra semmiképp. Nem akarom lepontozni az én hülyeségem miatt a krémet, így 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

pomme

2018. július 17.

Kicsit tartalmasabb krémre számítottam, de eddig egy rossz szavam nem lehet rá. Az illata tényleg elég zöldnövényes, de viszonylag gyorsan elillan. Nappali krémnek ősszel-télre vagy normál bőrűeknek éjszakai krémnek jó lehet. Most így nyáron ahogy szerzek egy kis színt, valahogy kevésbé ráncos a bőröm, ez csak fokozza a hatást, konkrétan az összes mimikai ráncot nullára redukálja a homlokomon. A szemkörnyéken a finom ráncok megmaradtak, de jó hír, hogy nem irritál szemkörnyéken sem, éjjel sem fetrengem bele a szemembe, és nem ébredek puffadt, frissen született macskaszemekkel, mint pár másik krémnél. Szuper olcsó, az üvegtégely biztos sokaknak pluszpont lesz, elvileg nagyjából természetes cuccokkal van feltuningolva, úgyhogy 1300 Ft-ért simán megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Csobanka

2018. április 13.

Barátnőmnek adtam ezt a krémet és ő a következőkről számolt be: már sokkal kevésbé hámlik a száraz bőre, mint régebben. Hidratál és a pattanásainak száma is csökkent. Második üveggel fogyasztja már a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Dius24

2016. október 10.

Végre rá találtam bár az illata elég natúr zöld növényes de a hatás nagyon jó kissé testes krém de jól hidratál puhává teszi a bőrt, nappalra is használható!!
Újra venném és még természetes hatóanyagokból áll és még olcsó is!! Mi kell enné több!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0