Farmona

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szirmusz, Módosítva: 2015. január 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

A rendkívül édes licsi összekapcsolva a lédús rambutánnal, elbűvölő nyári este az óceán mellett illatát adja a bőrnek. Az afrikai karitévajnak köszönhetően mélyen hidratál, táplál és feszesít, a bőr kellemesen puha, gyengéd és selymesen sima lesz.

beauty18

2018. november 20.

Iszonyú jó kis testápoló. Isteni az illata nagyon jól hidratál és nagyon jó az ára is. Mindenkinek ajánlom aki szereti a finom gyümölcsös illatot ami a bőrön is érződik a használat után még órákig. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Katisza89

2018. november 11.

Imádom a licsit, ezért egyből lekapták a polcról, amikor megláttam. Az illata sajnos csalódás nekem, mert nem licsi, hanem inkább eper vagy málna joghurtra hajaz. Az állaga egyébként nagyon kellemes, könnyen eloszlatni, de picit lassan szívódik be, az illata pedig pár óráig érezhető. Összességében egy közepes testvajrol van szó. Ár érték arányban viszont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

PinkMcFreeze

2017. október 16.

A pozitív kommentek hatására szereztem be egyet a bolti ár alatt, de kicsit csalódtam, mert az illata nem annyira lenyűgöző, mint azt vártam. Sokkal édesebb illatokat szeretem, ez pedig olyan visszafogott, kicsit olyan light málna/eper joghurt illata van. Az állaga viszont tetszik, mert testvaj állagú, tehát picit keményebb, de szépen kenhető és eloszlatható testvajról beszélünk. Szerintem egész jól táplálja a bőrt, ezzel nem volt gond. Esetleg ha akciós lesz, akkor eltudom képzelni, hogy újra vegyem, de más esetben szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

ViviN

2017. január 28.

Hatalmas a szerelem kettőnk között, nagyon jó kis termék, ez az illat ahhwww :* plusz gyönyörű selymes pihe puha lesz a bőröm ha használom, tuti újra veszem mert már fogyóban van, nem érdekel hogy jön a jó idő és a testvaj már "nehéz" lesz a bőrnek, annyira szeretem hogy nem leszek meg nélküle, sőt szerintem még a másik illat verziót is hozom magammal :)

UPdate:
Azóta kb az 5. dobozt használom! Komolyan Farmonat mindenkinek!! Ez az illat hihetetlen, olyan sokáig tart a bőrön és annyira elképesztően kellemes, a TBS testvajamat simán odaveri és nem kell hangsúlyoznom az árkülönbséget a két termék között, a Notinon rengeteg illatváltozatban megtaláltam és alig birok választani mind egyszerűen csodálatos komolyan! Most is várok egy kis Farmona csomagot, szerintem örökre ennél maradok, nem is értem hogy hogy nem ezt használja mindenki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

UPdate:

Sundiboszi

2016. november 23.

Az illatával nem tudtam megbarátkozni, de egyébként kifejezetten kellemesen működő testvaj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

wsVIII

2016. szeptember 25.

Krémes állagú testápoló finom illattal, jól hidratál, mellőzve a ragacsosságot rajtam hamar beszívódik és mennyiség-minőség-ár szempontból sem utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

kokuszmokusz

2016. június 7.

Imádom, imádom, imádom! Az illata számomra tökéletes,jól hidratál....kell ennél több?! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

karina2001

2015. december 20.

Nekem az illata nagyon tetszett, bár már egy kicsit túl édes. Közepesen hidratál, de az én bőrömnek ez pont elég. Én valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

Nicolett022

2015. március 9.

Az illata kicsit furcsa volt először, de pár használat után megszoktam. Pár óra alatt elillan. A bőröm annyira nem száraz, így elég ez a hidratálás tavaszra/nyárra. Lassan szívódik fel, nem hagy ragacsos érzetet. Kb. 800-900Ft-ért vettem a Rossmann-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 9.

Altayarra

2015. január 7.

Hatalmas kiszerelés a semmiért :( Legalábbis számomra nem vált be, tovább kellett adnom rajta egy ismerősömnek, az ő véleményével még visszatérek updatelni a posztot!
Az illata sem igazán tetszett, ár-érték arányban van nála jobb is a polcokon.
Három csillagot adok neki, mert végülis nem rontott semmilyen állapoton, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Az illata sem igazán tetszett, ár-érték arányban van nála jobb is a polcokon.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.