FC

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2015. október 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az FC CC ceutical normál és zsíros bőrre kifejlesztett változata színkorrekciós anyagok segítségével egyenletessé teszi a bőr tónusát, elhalványítja a pórusokat és elfedi a kisebb bőrhibákat. Egyedülálló formulájával csökkenti a bőr faggyútermelését, miközben megerősíti természetesvédekezőképességét. Hatékony fényvédelmet biztosít egész nap.

jane79

2019. május 10.

Még anno pixiboxban kaptam. Kicsit úgy éreztem sötétebb a bőrömnél de utána beleolvadt. Szerettem használni, bár teljes áron biztos, hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Andy88

2019. március 25.

Nos, nekem a sima fényszűrős nappali változata van meg ennek a terméknek. (Rajta van, hogy fényszűrős, de az nincs, hogy mennyi az SPF-e... érdekes...).
Pixiből jutottam hozzá, mint sokan mások.
Hát az a helyzet, hogy én alapból nem vagyok egy BB és CC krém párti. Mindkettőt olyan "nesze semmi, fogd meg jól" kategóriának érzem. Főleg a CC krémet. De azért próbálgattam az elején... hát a fedése számomra nulla. Talán halvány bőregységesítő hatása van, de én csak annyit észleltem, hogy fénylő filmréteget hagyott a bőrömön, ami ráadásul büdös is. Visszaraktam a dobozba, és kb. másfél évig hozzá sem nyúltam.
Itt fontos megjegyeznem, hogy kb. 3-4 alkalommal használtam.
Ugorjunk picit az időben... múlt héten elővettem, mert rendezvényre mentem, és eszembe jutott hogy van nekem egy ilyenem is, és ha másra nem, de sminkalapnak hátha jó lenne...
Ekkor ért egy hatalmas meglepetés... ugyanis az üvegcse alján!!! még volt egy kevés, kb. kisujjnyi mennyiségű krém. Kérdem én, hova tűnt a többi?
Másfél évig állni hagytam, és elpárolgott, felszívódott, esetleg összement? :D
Senki nem nyúlt hozzá...
Azért egy ilyen márkás és "viszonylag" drága krémnél nem ártana odafigyelni a minőségre és a mennyiségre is. Mert baromi fura, hogy ilyesmi megtörténhet...
Egyébként sminkalapként nem is olyan rossz, bár a bőrömön a fénylő filmréteg a mattító alapozómon is átütött. Szóval még így sem lett a kedvencem, és a fent említett okok miatt erősen javaslom mindenkinek, hogy messzire kerülje el ezt a terméket, és társait is!
Óriási csalódás! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Pixiből jutottam hozzá, mint sokan mások.
Itt fontos megjegyeznem, hogy kb. 3-4 alkalommal használtam.
Másfél évig állni hagytam, és elpárolgott, felszívódott, esetleg összement? :D
Senki nem nyúlt hozzá...
Óriási csalódás! :(

Powderpuff Girl

2017. december 21.

Az illatát nem szerettem. A fedése szép volt és egyenletesen lehetett felvinni, elkenni. Az üveges, nyomkodós kiszerelés megőrjített, jó párszor a szívroham jött rám, amikor a csempe kövén csattant. A színe csak lebarnult állapotomban passzolt az arcomhoz (ez nálam évente max egy hónapot jelent), ezen kívül eléggé sárgásra oxidálódott. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

Én is Pixiből ismerem, sokáig elő sem vettem, nem voltam az az alapozós, BB, CC krémes típus. Aztán egyszer jött egy kattanás, hogy ilyeneket is kipróbáljak. A negatívum, amit már előttem is írtak, szintén egy nagy légbuborék az üvegben...Ezek szerint szériás hiba lehet, ami ilyen árú krémnél azért szerintem nem megengedhető...Egyébként maga a termék jó, könnyű állagú, könnyű felvinni, a fedése közepes, átfénylik alatta a bőr szóval kell rá a púder. De viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

katuc77

2016. október 28.

Mint itt mindenki, én is a Pixi által ismertem meg ezt a krémet.
Megmondom őszintén, hogy mivel nem a bőrtípusomnak megfelelő volt, ki sem bontottam. Hónapokig állt a szekrénybe becsomagolva dobozba, még a celofánt sem vettem le róla. Aztán nem olyan rég "ráleltem", és úgy gondoltam, ha már egyszer van, adjunk neki mégis egy esélyt. És akkor most elsősorban a csalódásomnak adnék hangot, ami nem kifejezetten a krém minősége, milyensége miatt van. Celofán letép, doboz kibont, és jön a meglepetééééés! Ugyanis az üveg a közepén egy hatalmas légbuborék miatt teljesen üres volt. Az alján egy kis termék, középen a nagy semmi, és a tetején egy kis termék. Gyakorlatilag az eredeti 30 ml-nek kb. a fele lehet az üvegben.
Oké,ez tényleg nem a termék hibája, nem is a Pixi lányoké, hiszen lefóliázva érkezett, zárt dobozban. De nehezen hiszem el, hogy egy olcsónak igazán nem mondható terméknél hogyan fordulhat elő, hogy gyártás során senki nem veszi észre, itt bizony valami bibi van?!!! Ez azért egy kicsit elszomorított, és végképp elvette a kedvemet :/
Az üveg azért hagyjuk meg, nagyon szép, én imádom az ilyen csomagolást, nagyon mutatós. A kis nyomó fej mondjuk lehetne masszívabb. Maga a krém egy nagyon könnyű állagú, inkább hidratáló nappali krémhez hasonlító termék. Nagyon könnyű felvinni, a bőröm is gyorsan beszívja, nem hagy kellemetlen érzést maga után. Fedése viszont szinte semmi, mintha meg sem látszana az arcomon, hogy lenne rajta valami, de az első orrfújás alkalmával persze lejött az egész az orromról. (Mondjuk ez más terméknél is így van) A színe sem igazán passzol, gyakorlatilag semmilyen hatással nem volt rám. Tuti biztos, hogy nem adnék ki érte ennyi pénzt, még akkor sem, ha találnék a bőrtípusomnak megfelelőt belőle. Azért ennyi pénzért már klasszisokkal jobb alapozót lehet venni, amivel valóban szép eredményt lehet elérni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Mint itt mindenki, én is a Pixi által ismertem meg ezt a krémet.

SimonEdina

2016. szeptember 12.

Nem szereti a bőröm, kipattog és az alapból zsírosodásra hajlamos bőröm gyorsan be is zsírosodik tőle, csillog a fejem, púder kell hozzá. Sajnos a színe sem illeszkedik a barna bőrömhöz, úgyhogy alapozó porral szoktam még fedni. Én is a Pixibox-ból ismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Erina

2016. július 18.

Pixis szerzemény. Nekem nem vált be bárhogy próbáltam felvinni. De amúgy sem használok sem BB sem CC krémet mert egyszerűen nem találok a számomra megfelelőt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

galysos

2016. július 14.

Pixi által jutottam hozzá. Nehezen vettem rá magam, hogy elkezdjem használni, sokáig kerülgettem. Normálhoz közeli, T vonalon zsíros bőröm van, ami nyáron jóval zsírosabb. Télen jól bevált ez a krém, kellően hidratált, bár nyomot hagyott a kabátomon, az arcomon enyhe fedése van. Klassz az adagolója, egy adag elég is belőle nekem, szépen oszlik a bőrön, jó állagú krém. Nyáron csak keveset tudtam használni (addigra elfogyott), a zsírosabb bőrömmel már nem tud mit kezdeni, elmászkál és a színe sem passzol az enyhén napbarnított bőrömhöz. Télre lehet újraveszem, mert amúgy az eddig általam kipróbált krémekhez képest még mindig egészen jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

csboglarka88

2016. június 8.

Pixiboxban kaptam, magamtól tuti nem vettem volna meg, és ha elfogy, akkor sem fogom. Szerintem az árát nem éri meg. Közepes -inkább alulról súrolja ezt- a fedése, a nap végén már kb. nem is marad semmi az arcomon. A zsíros bőrömön nem javít, csak púderrel tudom használni. Ezen az áron sokkal jobbakat lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Pávácska

2016. május 10.

Nem szeretem sem az alapozót, sem a BB, sem a CC krémeket. Ritkán használok csak ilyeneket, nekem bőven elég a mattító púder is, viszont ezt a krémet nagyon szeretem. Egyáltalán nem lehet érezni a bőrön, teljesen olyan, mint egy hidratáló krém, viszont szép egyenletes tónust ad a bőrnek. Hidratáló hatása is jónak mondható. Engem meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol