FM Group

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angimangi, az összetevőket feltöltötte: Erássss, Módosítva: 2012. június 22.

Lelőhely:   tanácsadók

Nagy fedőhatású alapozó. Az alapozás modern technikája biztosítja a hosszan tartó fedő hatást. Folyékony, így ideálisan eloszlik és kitűnően tapad az archoz. A bőrnek kellemes, új érzést ad. Gondosan válogatott polimerek és a mikroszkopikus pigmentek szilikon-sejtfallal ideálisan válogatott keveréke biztosítja a tökéletes fedőhatást. A szilikon molekulák adják a bőr bársonyos simaságát. Hidratáló és bőrtápláló adalékokat tartalmaz. Könnyen kenhető (maszk hatás nélkül). Antioxidánsokat, UV szűrőket tartalmaz (a szabad gyököktől védi az érzékeny bőrt). Minden bőrtípusra alkalmazható.

Kiszerelés: 30 ml

Panita

2015. március 24.

Sokáig ezt az alapozót használtam. Remekül fed, kissé szagos és az összetevő listája meg olyan amilyen... Kb. félévente megváltozott a megszokott alapozóm színárnyalata, szóval itt volt az ideje, hogy lecseréljem ÉS nem bántam meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Daisyyy

2013. december 11.

Kipróbáltam a termékmintát, de még szerencse, hogy csak minta volt, mert ez valami rettenet!!! Büdös, parabénes, komedogén, a pórusokat kiemeli, ahogy felkentem, azzal a lendülettel mostam is le pár perc után. A színárnyalat sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 11.

xixi

2013. szeptember 2.

Nálam is ötcsillagos a maga nemében, nagyon jó fedőképességű, szép bőrképet ad. Most vettem meg a Bourjois Flower Perfection-jét is ami valami hasonló fedésű és állagú, de sem kinézetben sem tartósságban a nyomába sem ér ennek. Világos bőrre is van árnyalat belőle, én általában nem találok a drogériásak között elég világosat, ennek az Ivory-ja tökéletes és még van ennél világosabb egészen hófehérkéknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Nicole88

2013. július 30.

Nekem teljesen bevált ez az alapozó, szerencsére elsőre sikerült eltalálnom a színt is. A bőrömet szép egyenletessé tette, mégse lett maszk-hatású. Én sem éreztem, hogy nem lélegzik alatta a bőröm, szóval szerintem nagyon jó.

Update: Összehasonlítva más alapozókkal, ki merem jelenteni, hogy nálam ez az egyetlen, ami nem csak néhány órát bír ki, hanem egy egész napot. Igaz párszor át kell púdereznem, de egyáltalán nem kopik. Nagyon szeretem. Azt hiszem ennél maradok, amíg lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Erássss

2012. július 18.

Nálam abszolút kedvenc. Használatával korrektor sem szükséges, tényleg nagy fedőhatása van, mégsem érzem azt, hogy nem lélegzik tőle a bőröm. Szépen lehet vele dolgozni, csak el kell szépen simítani a fültöveknél és az áll alatt is.
Tipp:
Ha valaki túl töménynek érzi, próbálja ki vizes ujjbegyekkel felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Tipp:
Ha valaki túl töménynek érzi, próbálja ki vizes ujjbegyekkel felvinni.

Amelia38

2012. június 19.

Én a világosat vettem meg, mert nagyon fehér az arcbőröm, de egyáltalán nem szeretem. Nagyon maszk hatású, jóformán csak foltosan lehet felkenni és az állaga túl sűrű, mintha fulladozna alatta a bőröm. Korrektornak használom kisebb pontokon, hátha így elfogy, de alapozónak alkalmatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 19.

angimangi

2011. augusztus 31.

Hosszan tartó fedő hatást biztosít és rendkívül egyszerű felvinni a bőrre. Könnyen kenhető ,antioxidánsokat, UV szűrőket tartalmaz és minden bőrtipusra alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Diisostearyl Malate, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Laureth-7
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Diisostearyl Malate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.