Fenty Beauty

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avealena, az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2018. december 9.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Rihanna saját tervezésű szájfénye. Kötelező termék minden nő életében ez a magas fényű szájfény, rose nude árnyalatban. Minden bőrtónuson tökéletesen mutat.

3 színben kapható

Beauty-ikonok: Fenty Gloss Bomb

Ár: 9000 , Eladó: dnesszi
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest 6. kerület, fizetés: Személyesen Budapesten vagy Foxpost/Posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lina14

2021. december 8.

Megszereztem a Fenty glow árnyalatot, és az állaga valóban kiváló, azonban mivel sok évvel ksőbb szereztem meg, mint kijött, a Maybelline lifter szájfény gyakolatilag ugyanaz, így nem estem tőle hanyatt, főleg, hogy van árkülönbség is.
A színe engem teljesen meglepett, azt hittem világosabb lesz, de rajtam igencsak sötét. Mindent egybevetve nem rossz, de nem vett le a lábamról

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

selmeczireka

2021. szeptember 29.

Mini szettben vásároltam meg, eddig még csak az egyiket próbáltam, ez a Fenty Gloss nevű árnyalat. Hát egy nagy semmi, de őszintén. Se fényben, sem színben nem nagy durranás. Illata ellenben nagyon jó. Nem ragad túlságosan az ajkakon, de a hajam simán beletapadt. Nekem egyáltalán nem tartós. Tuti nem veszem újra. A másik árnyalat a Pink Dragonfly, hozzá még nagy reményeket fűzök, hátha :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

laanyka

2021. augusztus 22.

A Fussy és a Hot Chocolit árnyalatot vettem meg Prágában a Sephorában, ahol a Fussy és a Fenty Glow árnyalat konkrétan le volt fosztva, úgy vadásztak itt rá a csajok :D:D. Egyébként gyönyörű ez a szájfény. A Maybeline dubejával már találkoztam, ami szintén nagyon jó és tényleg hasonlítanak (persze a Fenty fényévekkel jobb :) ). Nem tolakodó a színe, nem ragad össze vissza és nem csomósodik be. Szerintem elég tartós is, bár ez egy szájfény, úgyh csodákat azért nem várok. Nagyon szeretem, szerintem én is beállok a sorba és veszek még 1-2 plusz árnyalatot belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

draculina

2021. július 29.

Egész jó szájfény, de olcsóbban is lejet kapni hasonló minőségűt. Sajnos nekem hamar megromlott és nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Brunettee

2021. május 7.

Az elmúlt egy évben egyre jobb barátságot kötök az ajakkencékkel, legyen az rúzs, szájfény, vagy bármi. Régóta nézegettem már őt is, sok helyen találkoztam már vele, de megvenni még nem terveztem. Legnagyobb meglepetésemre egy rendelésem mellé ajándékba kaptam kis kiszerelésben a Fussy árnyalatot. Ez valami álom! Csodás fénye van, nem közönségesen csillámos, hanem vizesen fénylik. Jó sűrű, mégsem ragad össze a szám használat után. Nyilván nem olyan tartós, de nem tűnik el azonnal. Az illata is szuper. Valószínűleg ha elfogy, venni fogok még belőle, mert egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

KisHeni

2021. április 26.

Karácsonyra örvendeztettem meg magam vele. Az ára húzós 7000ft volt, de nagyon imádom a Diamond Milk árnyalatot. Nem az a fémes, ezüstös, fehér tömör cucc, hanem lágyan csillogó, kényelmes érzetet adó szájfény, ami még ápol is. Kellemes vaníliás illata van, és meglepően sokáig fent marad az ajkaimon. Szerintem is egyetlen kifejezés illik rá: "Maga a csoda!"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Hexgirl

2021. április 14.

Fussy árnyalatban van meg egy teljes kiszerelés, illetve van 4 db minim a 2020-as karácsonyi kollekcióból. Én imádom. Gyönyörű a színe, jó az illata és hiába szájfény (sűrűnek érződhet) nagyon kényelmes viselet. Néha még ajakbalzsam helyett is megállja a helyét a sheavaj miatt. Ez az egyetlen nem kifejezetten erősen pigmentált szájfény ami megéri ezt az árat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Panni21

2021. március 30.

Rendelés mellé kaptam ajándékba egy minit (5,5ml) Fenty Glow színben.
Magamtól egészen biztosan nem vettem volna meg, mivel nem igazán használok semmit a számra színtelen ajakápolót leszámítva, illetve elég drága ahhoz képest, hogy csak egy szájfény lényegében.
Ìgy, hogy ingyen volt, gondoltam, megtartom és kipróbálom, mivel a színe tetszett. Nagyon szép felvéve, valóban nem ragad, szájfény létére elég tartós, és remekül hidratál. Magamnak továbbra sem venném meg, viszont szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Rendelés mellé kaptam ajándékba egy minit (5,5ml) Fenty Glow színben.

Kingaisa

2021. március 11.

Nagyon szép, szuper az állaga, nem ragacsos, jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Nagyon szép, szuper az állaga, nem ragacsos, jó az illata!

Hannah11

2021. február 15.

Nagy szájfény imádatom lett közel egy éve és ő lett a nagy kiszemeltem.
Először Krakkóban próbáltam ki a Sephorában, ahol végül lebeszéltem magam róla,mondván hogy kicsi kiszerelés, ennyiért drága..
Aztán egész haza úton rajta kattogtam, hogy basszus, de bolond voltam, hogy ott hagytam, mikor jutok el újra Sephorában..végig nézegettem az ajkaimon a telefonom selfie kamerájában , hogy jaj de nagyon gyönyörű.
Aztán végül egy hónapra rá elmentem Frankfurtba, ahol szinte első megállóm a Sephora volt és gyors szaladtam is vele apénztárhoz.
Azóta is teljes a szerelem, és egy percig se bántam, hogy megvettem végül :)
Nem szárít és tartós is. EGY CSODA!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

Nagy szájfény imádatom lett közel egy éve és ő lett a nagy kiszemeltem.
Azóta is teljes a szerelem, és egy percig se bántam, hogy megvettem végül :)
Nem szárít és tartós is. EGY CSODA!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid