Fenty Beauty

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avealena, az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2018. december 9.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Rihanna saját tervezésű szájfénye. Kötelező termék minden nő életében ez a magas fényű szájfény, rose nude árnyalatban. Minden bőrtónuson tökéletesen mutat.

3 színben kapható

Beauty-ikonok: Fenty Gloss Bomb

KERESEM!! Fenty Beauty Gloss Bomb (fenty glow/fussy)
Ár: - , Eladó: msara20
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --

Sharklady87

2020. szeptember 16.

Sosem voltam szájfényes típus, szóval a tény, hogy a Fenty Glow árnyalatból már a második tubus végén járok, az önmagában elmondja mit gondolok. Nagyon kényelmes, nem ragad és tartós is (ha nem eszek meg iszok, azért ez mégiscsak szájfény). Már megvettem a Sweet mouth árnyalatot is és tervezek beszerezni még többet. Az applikátor nagy, de könnyen kontrollálható vele a termék. Az utazó méret nekem elég volt fél évre rendszeres használat mellett, most a nagyot lassan egy éve használom. Amikor már kevés van az üvegcsében akkor egy tiszta fülpucival ki tudok még tunkolni belőle pár hétre valót. A csomagolás tartós és bírja a strapát, nem kopik és törik, az illata nem változik meg hamar. A Fenty Glow egy enyhén nude árnyalat diszkrét csillogással, az én sárgás tónusomhoz teljesen jól passzol, de most már a neutrális és rózsaszínes bőrűek is találnak belőle passzoló árnyalatot. Egy nagy hibája, hogy itthon nem lehet kapni, de lehet jobb is, különben már megvettem volna az összes árnyalatot. Az illata sem erős, én nem is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

vadvirag919

2020. július 19.

A karácsonyi 5 db mini szett van meg, itt vettem a piactéren. A legeslegeslegjobban a Fentyben a csomagolást imádom. :D Gyönyörű ez a hexagon formájú tubus... Felületes vagyok na. Szerencsére a szájfény sem rossz, így hogy 5 ml 2e Ft.ra jött ki, megérte. Nyárra szeretem az ilyen kis könnyebb ajakkencéket, és még maszk alatt is viselhetőek, nem kenődnek el. Azt hiszem ez idén egy nagyon fontos szempont. Az illata csodás, néha csak úgy itthon is felkenem, hogy érezhessem... A formula is tetszik, hidratál, csak annyira ragad, amennyire kell, sokáig látszik stb stb. Csodát azért ne várjunk egy szájfénytől. A Fussyra voltam a leginkább kíváncsi, de sajna ez bukta lett, pontosan olyan színe van mint az ajkaimnak, így olyan mintha átlátszó csillámot kentem volna. A többi rendben van, pici színt adnak, ill a Confetti tökéletes bármi más fölé is. Összességében jó vétel volt a szett, de 9 ml.t 6-9e Ft.ért nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Candy21

2020. május 4.

Tényleg jó kis szájfény kényelmes viselet szinte hidratál dúsabbnak mutatja az ajkakat. Nem ragacsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Anett0721

2020. május 2.

Meglepődve láttam, hogy még nem véleményeztem ezt a szájfényt, pedig imádom.
Megvan Fenty glow és Diamond milk rendes kiszerelésben, illetve a 2019-es karácsonyi limitált 5 darabos szett.
Szájfény esetén én kifejezetten szeretem ha kissé tömörebb az anyag, akár ragadhat is, nem zavar, tartósabb, mint a vizes állagú, 5mp alatt felszívódó fajták. Szépen tartják magukat, teltebb ajkakat varázsolnak, és a design is szép.
Ha elfogy valamelyik az állandó darabok közül, újra szeretném venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Meglepődve láttam, hogy még nem véleményeztem ezt a szájfényt, pedig imádom.
Ha elfogy valamelyik az állandó darabok közül, újra szeretném venni.

AlexandraJ

2020. április 27.

Soha nem voltam szájfényes típus, de mostanában el kezdtem velük kísérletezni. A Fenty glow árnylatban van meg, nagyon kényelmes viselet és gyönyörűen mutat az ajkakon, sokkal teltebbnek mutatja őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

muszika

2020. március 3.

Tényleg az első szájfényem, ami nem ragad. Nyilván nem tart egésznap, de egy szájfénytől mit várjon az ember..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

jkatrin1

2020. február 26.

Fenty glow árnyalatban van meg, nincs okom panaszra. A színe gyönyörű, barackos-barnás, tökéletesen passzol bármilyen bőrtónushoz.
Megéri az árát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

Megéri az árát

sbori8

2020. február 15.

Nagyon szeretem a textúráját és az illatát , szépen mutat de sajnos hamar lekopik.Szerintem nem igazán éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

Veronika8614

2020. február 5.

Diamond Milk arnyalatban van meg nekem is, pont azert tetszett ez az 'arnyalat' az eredetivel szemben, mert csillamosabb.
Szep, dus ajkakat csinal, es mintha frissebb, fiatalabb lenne tole az arcom, valahogy a fenye, az arnyalat a borszinemmel, vagy az ajakdusitas miatt, nem tudom, a tobbi szajfenyemnel nem tapasztaltam ezt :D
Mindezek ellenere ritkan nyulok erte, nem vagyok egy szajfenyes, en meg mindig a matt ruzsokat szeretem jobban. Leginkabb csak akkor hasznalom, ha elugrok pl. bevasarolni, es szeretnem, ha valami gyorsan feluditene az arcom.
Nem hiszem, hogy veszek mas arnyalatot, annyira az osszetevok sem tetszenek, de azert hatasilag szerintem kulonleges szajfeny, szebb, mint amiket eddig probaltam, de az eddigiek mind drogeriasak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Diamond26

2020. február 2.

Szeretem ezt a szájfényt, de messze nem csodaszer. Diamond Milk árnyalatban vettem meg, felkenve csodaszép, így biztos, hogy veszek majd egy másik árnyalatot is, de nem tartósabb mint bármelyik másik szájfény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid