Fenty Beauty

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,10 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: avealena, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Ár:   $25
Kiszerelés:   7,10 g
Lelőhely:   online külföldről

Könnyed érzésű, hosszantartó, lágy csillámló hatású formulával, ami highlighterként, pirosítóként és bronzosítóként szolgál 10 különböző színben.

Ár: 5.300 Ft , Eladó: Niobe28
Állapot: 1 alkalommal használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: előre utalás után postàval küldöm
Marcipancica

2019. november 30.

Kedvelem, mert szép a textúrája és jó vele dolgozni. Szeretem hogy sokféleképpen lehet használni, arcra, szemhéjra, néha rúzsra is szoktam tenni belőle. A mindennapokban ecsettel viszem fel, de a drámaibb hatás érdekében közvetlenül a bőrre kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Iminbeauty

2019. június 5.

A SINAMON árnyalatot próbáltam. Egy amerikai shopping túrán találkozta a termékkel és nem tudta ellenállni Rihanna marketingjének. Nagyon hiteles, ő maga is kipróbálja videóiban a sminkeket valamint tanácsokkal lát el, hogy használd azokat.
Mindezek ellenére, nem javaslom, hogy pénzt adj érte. Az üzlet profi sminkese sem ajánlotta és én sem ajánlom neked. Ha tudsz sminkelni azért nem, ha pedig tanulod, hogy legyen szép a megjelenésed akkor azért nem javaslom, mert a minősége gyenge. Foltot hagy, nehéz eldolgozni.
Egy bronzosítóra is szert tettem, ami egy fokkal jobb, ennek leírását pedig ott találod majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

naiyah

2019. február 28.

az unicorn és a chili mangó landolt a kosaramban, jó termékek, tartósak és a színek is szépen mutatnak, leginkább utazáshoz használom vagy ha nincs kedvem szemhéjfestékkel bajlódni, felkenem és pikk pakk kész a smink

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

SzigetiOrsi

2019. január 25.

Starstruck árnyalata van meg nekem, ez egy világosabb szín, én imádom. Az állaga nekem a krémes és a por közöttire hasonlít, szépen eloszlatható. Az arccsontomra és a szemöldököm alá illetve fölé szoktam használni, egy húzás is bőven elég, szép intenzív a csillogása. Féltem, hogy gyorsan el fog fogyni, de már egy hónapja szinte minden nap használom, és kb. semmi nem fogyott belőle! Nagyon tartós és természetes hatást nyújt a bőrön :) én imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

florcsiii

2018. november 26.

Yacht Lyfe-ot vettem meg, ami egy pirosító és highlighter egyben, rózsaszín alapon apró arany csillámokkal. Az állaga olyan, mint egy zsírkréta kb., de nagyon könnyen eldolgozható. Általában pirosítóként használom, de szemen is szépen mutat. Először meglepődtem a méretén (hogy milyen kevés), de annyira nem fogy (pedig majdnem mindennap használom), hogy egy ideig nem kell félnem, hogy elfogy. A minősége kifogástalan, reggel felviszem, este ugyanott van és ugyanúgy csillog. Csak azért 4*, mert annak ellenére, hogy meg vagyok vele elégedve, de kicsit jobban is csilloghatna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Maquillage

2017. szeptember 30.

A medium kit-et vettem meg... A szemem alatti területre a világos szin (Bamboo) nem nekem való, nagyon puderesre szárad és azon a területen jobb szeretek valami kremeset, ezért a mínusz 1 csillag. A kontur szin ( mocha) színre tökéletes nem krémes ez sem de mivel ez mar nem a szemem alá megy😄 ezért tetszik, szépen foltmentesen eltudom dolgozni, habár nem a legkönnyebben eldolgozható kontur stick amivel találkoztam de nekem megis ez vált be eddig a legjobban. A highlight szin ( trippin), barackos alapszíne van, de szep az arccsonton es akar ( ha krémes pirositot hasznalsz) pirosito toppernek is elmegy. És ahol en a legjobban imádom az a szemem!!!! Árnyékolom a mélyítő vonalban valami vilagosabb melegbarna színnel majd a mozgó szemhej főleg belsore felére ez , tus igen vagy nem, gyönyörű a szememen!!!! Összességében 3/2, hozzáteszem mar a boltban csak a mocha és a trippin érdekelt csak miután rájöttem h 4€ plusz és megkapom a bamboot is ugy voltam vele egye fene 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!