Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tetty08, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

fanniblue

2017. szeptember 14.

Nekem a füstösítő szett van meg, sajnos nem vagyok elégedett. Porzik, és lehetetlen eldolgozni a sötéteket. :T

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

b.jucy17

2015. október 3.

Kellemes csalódás ez a szemhéjpúder. Rózsaszines árnyalatút választottam. A sötétebbek jó erősen fognak, a vilagosabbak már kevésbé. Az ecset tényleg használhatalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

pancsus

2014. augusztus 6.

Két palettám is van, egy szürke-fekete-fehér és egy barnás-vöröses árnyalatokat tartalmazó. Az enyémek fekete dobozban vannak, jól záródnak. A bennük lévő applikátor teljességgel használhatatlan, de ezzel nincs gond, többnyire ecsetet használok. A színek csodásak, nagyon jól pigmentáltak, jól kombinálhatóak. Jól satírozható, árnyalható, nagyon szép sminkeket lehet készíteni velük. MAC szemhéjalapozóm van, arra felkenve szoktam használni, tökéletesen a helyén marad. Szuper minőség megfizethető áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

timity

2013. május 27.

Kezdem a negatívummal. A színes (pink) doboza, amely minőségre kb.olyan, mint ha 2 pálcán lőttem volna... Ráadásul egyáltalán nem kapcsolódik a teteje az aljához(persze kivéve ha rajta van) :) Igaz, annál jobb, mint ha hozzá lenne forrasztva, de lötyög, vagy bármikor letörhet.. Ezért utazáshoz nem a legjobb választás..

Nincs saját applikátora, de ez nekem nem hiányzik, mert ecsetet használok a szemhéjpúderekhez. Pozitívuma, hogy eszméletlenül jól pigmentált, és nem csak a sötét, de a világos színek is!! Elsőre kicsit elsokalltam a mennyiséget, és erős sminkem lett, de a világosabb színt újra az egészre felvíve halványítottam rajta. :) Volt már (és van is) ennél 8-szor drágább csupán mono szemhéjfestékem, aminek szintén ilyen a pigmentáltsága, de ha valami ugyan olyan jó!!, mint a drágább verzió, akkor inkább ez! Összetevőkben sincs különbség, csak árban, és maximum a dobozában. :D Én nem tartom túl "poros"-nak a festékeiket, szépen tapadnak az ecsetre.A legvilágosabb árnyalatot használom alapnak, és nem csúszik el a rá kerülő élénkebb szín sem. Tartós, jól satírozható, jól kombinálható színek! És nem csak a 4-esen belül, hanem egyébként is olyan quartetjei vannak, amely mind jól vegyíthetőek egymással. Mivel a tégelye nem zavarja a használhatóságát, ezért jár neki a maximális pontszám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

nagyorsolya78

2013. január 26.

A gagyi csomagolása ellenére meglepően jó minőségű. Vannak matt színek is, ami nekem külön szimpatikus. Jól pigmentált, jól satírozható, alappal tartós. A Sleek mellett ebből van még több színem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

annanoszvai

2012. november 7.

Tegnap szereztem be a 408-as palettát, ami egy őszi paletta. Az összes szín szaténfényű, penészzöld - mélybarna - okkersárga, és rezes narancssárga színek vannak benne. Összességében engem a színek fogtak meg, de a termék is meglepően jó. Szemen nagyon szépen mutat, nekem paint pottal elég tartós volt, alap nélkül nem próbáltam. Az applikátor szokás szerint használatlan, de ez gyakorlatilag minden szemhéjpúdernél így van. Nagyon szeretem, és a márka további termékei is meglepően jók :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

tetty08

2012. július 19.

A színek nagyon különlegesek, jól összeválogatottak, kár hogy jobban porol, mint szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Methylparaben i I ta I par 0 0