Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: djsmithpopo, az összetevőket feltöltötte: r.kajszi, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Akár 5x olyan dús szempillák.

karina

2013. június 19.

Az en kekemmel is ugyanez tortent... Mondjuk en speciel a teljesitmenyevel elegedettebb voltam mint a szinnel:D azaz szep a szin, de valahogy megsem lesz olyan kek tole a pillam, kene valami feher alap hozza... Viszont nekem nagyon nagy pillakat csinalt ugyhogy ugy dontottem hogy ugy hasznalom el hogy alapnak ez, aztan mehet ra egy fekete a hatalmas pillakert:) Viszont nagyon hamar beszaradt pedig kb nem is hasznaltam!!! Osszesen ha 3-4 szer kinyitottam... De amikor legkozelebb nyultam volna erte, majdnem porra szaradt, es mar budos is volt, ugyhogy egyertelmuen hasznalhatatlan:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Hidratálók: Dipentaerythrityl Tetrabehenate/Polyhydroxystearate, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.