Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. június 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolók

Az Aloe Body Toner szabadalmaztatott stabilizált aloe vera zseléből és a legfinomabb európai gyógynövény-kivonatokból készül.

Ohara

2016. július 4.

Nekem nagyon bevált! Készletben vettem meg, és tekercseltem szorgalmasan, 4 hét alatt 2 cm ment le a combomról összesen. A bőröm szebb és feszesebb lett, a gödröcskék eltűntek. Nyilván nem csodaszer, ha most elteszem a fiókba és nem használom, nem fog így maradni, de így nyaralás előtt szuper. A benne levő paprika és fahéj miatt csíp egy kicsit eleinte, aztán melegít rendesen a fólia alatt. 45 percig hagytam fent, és igazi fakírként még egy takarót is csavartam magam köré, és közben ittam :):) Hát eléggé leizzadtam, utána zuhany és bekentem az egész testem a készletben levő testápolóval. Ezt a krémet csak combra és a csípőre kentem, és ott tekercseltem.
Hetente egyszer használtam, és fele sem fogyott el, gazdaságos! Ittam mellé az FLP gyógynövényes teáját is, de szerintem anélkül is ez lett volna a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Vancsi

2014. július 17.

Semmi hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Semmi hatása nem volt.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Elastin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology