Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. december 2.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

A hajkondicionáló szer első számú összetevője a stabilizált aloe vera zselé, valamint a növényi fehérje. A hatást kiegészíti a hajat ápoló jojoba és makadámdió olaj. Az Aloe-Jojoba Conditioning Rinse kondicionáló visszaállítja a sérült haj nedvességtartalmát, segít a repedezett hajvégek regenerálásában, a hajat erőssé, fénylővé, dússá és könnyen fésülhetővé teszi.

Kiszerelés: 296 ml

Lotheg

2013. május 25.

Indokolatlanul drága én is ezt tudom mondani... Ha valami ilyen drága nekem ne rakják tele parabénekkel meg szilikonokkal... Bár nem bőrre kenjük, de én a hajamra se kenném.. Barátomnál van ilyen... Mondta, hogy milyen jó, hozzáteszem tényleg puha haj az eredménye )ezért a kettes, különben menne az egyes)... de milyen áron... az enyém parabének nélkül is fényes és puha... :))
A töredezett hajon pedig csak az olló segít ... más már nem ... meg a megelőzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

666ordinarygirl

2013. január 9.

Tőlem megkapja az öt csillagot. Hajbalzsamtól soha nem várnék dús hajat.
Nekem a sérült hajvégek miatt kellett a balzsam. Gyakran használom, akkor is jó ha száll a hajam és a sérült hajvégekre is beválik. Puha és fényes lesz tőle a haj.
Sőt, gazdaságos is. Mi négyen használjuk a családban nők. Mindig borsónyi adagot, mert bőven elég belőle. Így pedig sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 9.

Tőlem megkapja az öt csillagot. Hajbalzsamtól soha nem várnék dús hajat.

bandita

2012. május 7.

Egyetértek az előttem szólóval, még hosszú hajam volt, amikor próbáltam, nagyon régen. Jól ápolt, de a hajamat én sem tudtam rögzíteni utána semmivel. Ezt a balzsamot végül a lábszáram borotválásához használtam el, és így jól működött. Más esetek ben is így teszek, ha véletlenül rosszul választok hajbalzsamot, így nem kellett kidobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 7.

Morci

2012. március 14.

A leírás szerint dússá teszi a hajat, nos, az enyémet ezzel ellentétben iszonyúan lelapította, semmi tartása nem volt. Azt el tudom képzelni, hogy egy dúsabb, esetleg nagyon száraz hajra beválik, de vékonyszálú hajra semmiképpen sem ajánlom. Ja, és szerintem indokolatlanul drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin