Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jutk, Módosítva: 2019. május 21.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Fényvédők

Ewee

2014. február 19.

Nyáron mindig ezt használom arckrémnek. Tökéletes. Nem nehezül el a bőröm és persze védi is. Sajnos sok anyajegyem van és nagyon vigyázni kell. Több hónapig elég pedig én használom azért rendesen:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

joker

2012. május 17.

Jól barnuló, "erős" bőröm van, sosem égtem még le, de a hisztéria hatására pár éve én is kezdtem naptejeket használni, főleg tengerpertra. Na ezektől durva kiütéseket, és "napallergiát" kaptam. Azóta ez a krém volt az első és egyetlen, amitől nem lettem vörös hólyagos... Szóval vagy nagyon tud, vagy semmit se csinál, de nekem így nagyon bevált. Összefoglalva: amióta használom, nem égtem le és nincs allergiás reakcióm se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

bandita

2012. május 17.

Spf 30 fényvédelemmel rendelkező, szimpatikus termék volt. Évekkel ezelőtt használtam, valóban nem ragacsos, kellemes állagú/illatú készítmény, az árát akkoriban (is) kissé horrorisztikusnak találtam, ezért csak 1x vásároltam. Az összetevőket most látom először, köszönet érte Jutk :)
Sajnálattal ugyan, de összehasonlítva az általam eddig használt fényvédőkkel, csak ennyi csillagot ér számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 17.

jutk

2012. május 7.

Szeretjük. Könnyen beszívódik, egész napra tartós védelmet ad. Nincs ragacsos utóhatása. Nincs erős illata. Nekünk bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.