Freedom Makeup

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2016. szeptember 2.

A paletta tartalmaz minden szükséges dolgot a professzionális szemöldökformázáshoz.

6 duo szemhéjport, 4 darab sablont, 1 highlighter-t, 1 waxot. 1 darab ferde ecsetet és egy nagy tükröt tartalmaz.

2 színben elérhetö: világos (Fair/medium) és sötét (Medium/Dark) színben

Dorcikaa

2018. június 12.

Notinos rendelésemhez kaptam. Jól pigmentált, változatos színek vannak benne. A highlighter nekem túl rózsaszín, de a wax nagyon jól teszi a dolgát. Nem vagyok sminkes, csak magamon használom ezt a palettát, így tuti, hogy soha nem fogy el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Kremcica

2018. május 28.

Notinos rendelésem mellé kaptam meg ajándékba a világosabb Fair/medium árnyalatút. Lelövöm a poént nekem nagyon tetszik bár vannak benne gyengepontok. Kinézetre fekete masszív papírtokos műanyag paletta, belül pedig hatalmas tükrös kompakt. A világos hajúaknak tényleg jó, mert a színek a világostól a sötétszőkéig illetve a szőkés (taupe) tónustól a vörösesig mind megtalálhatóak. Pigmentáltak a színek de nem túlságosan, így építeni lehet de első ecsetvonással nem lesz bohóceffektus. A hozzáadott waxot annyira még nem sikerült megszeretnem, picit művi hatásúvá teszi a szemöldökömet ha a porra ecsettel felviszem bár az igaz hogy jól fixál (spirálkefével viszont már szép az eredmény). A rózsaszínes árnyalatú festék a highlighter, egyszerűen meseszép! Gyönyörű halványpink extramini csillámokkal, a szemöldökcsontra, arcra, szemhéjpúder alá bázisszínként is szép hatású. Van még benne egy mini ecset aminek a vágása jó lenne, de annyira gagyi hogy mikor kibontottam leesett a feje a nyélről. Ajánlom hogy inkább a saját, jól bevált ecsetet használjátok hozzá. A sablonokkal két bajom van: bár nincs vastag szemöldököm se túl vékony (olyan természetes) de mindkettő olyan vékony szemöldökre készült hogy a vastagabbat is forgatnom és csúsztatgatnom kell hogy használni tudjam. Amúgy szép lesz az eredmény csak kicsit macerás, jó lett volna ha nem csak a vonal vastagságú szemöldökűekre gondolnak. Összességében jó paletta, kicsit tartottam a márkától hogy gagyi lesz de szerencsére nem az. Nyilván nem egy Mac színvonal, de a mindennapokra jól (ki)használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.