Freeman

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2015. október 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A frissítő hatású, lehúzható maszk lágy finomsággal távolítja el bőrödről a szennyeződéseket, mialatt a benne található uborka kivonatnak köszönhetően selymessé, hidratálttá teszi azt.

sailorluna

2019. január 29.

tényleg tisztítja, frissíti, puhítja, hidratálja a bőrt, használata után szebb az összkép. az állaga nagyon sűrű, nehéz eldolgozni. sajnos nagyon alkoholos, bár nem érzem, hogy szárítana. legtöbbször nyomkodás után kentem fel a fertőtlenítő hatása miatt, de nem sokat nyugtatott a bőrömön, pedig az uborkának elvileg ilyen hatása van. az összetétele nem a legszebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

dechertadel

2017. augusztus 30.

Nekem ez a régi fajta van meg, mert kaptam a nagymamámtól, mivel neki már nem kellett.
Nem tudom hogy mikor vehette, de nekem úgy tűnik, hogy kicsit meglátszik a maszk kora használatkor.
Így ezek alapján tudom csak értékelni.
Az illata miatt féltem egy kicsit, de kellemes, hűsítő, kozmetikai illata van.
Furcsa érzés felkenni, és nagyon húzza a bőrömet, miközben rajtam van, leszedni pedig kész kínszenvedés. Nagyon sokáig tart, mert bizonyos részeken apró darabokban tudom csak leszedni.
De ezeket a negatívumokat inkább betudom annak, hogy valószínűleg ez egy régebbi szerzemény.
Lehet hogy adok majd neki egy esélyt, és megveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Így ezek alapján tudom csak értékelni.
Az illata miatt féltem egy kicsit, de kellemes, hűsítő, kozmetikai illata van.
Lehet hogy adok majd neki egy esélyt, és megveszem. :)

Wehler

2015. október 8.

Update: áááá zsírban tocsogott a normál részeken is a bőröm 1-2 órával a "hűű de puha a bőröm" érzés után. jahh és kis pattanásokat csinált!! Mitesszerek ellen felkenem, erre kapok ráadásnak pattanásokat???? pontot még nem vonok le, mert hátha a kövi alkalommal másképp teljesít.

Egyáltalán nem szárít, selymes lett tőle a bőröm, viszonylag gyorsan megszáradt, de különösebb tisztítást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

bogczi

2015. szeptember 22.

Napibioról szoktam rendelni, általában egy ezres, szóval nem is vészes az ára. A shea vaj miatt kicsit féltem tőle, mert hidratálók terén nagyon nem vált be, de ez egy álom. A lehúzással általában szenvedek, de egyébként nagyon finom puhi tőle a bőröm, nem okoz pattikat, bár nem is tartós a hatása olyan hú de nagyon, de az árát abszolút megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

pomme

2015. szeptember 13.

Hidratált és puha lesz a bőröm a használata után, a gyulladt területeket szépen megnyugtatja. Először sokalltam az árát, de hatalmas mennyiség, nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Gingermint

2015. július 15.

Ezt is kipróbáltam még az avokádós pakolás előtt, és nagyon bevált. Egyébként szerintem nagyon mókás, ahogy lejön a bőrről. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

rizspufi

2015. július 11.

Valóban puhább lesz tőle a bőröm. Azért én a lehúzásával el tudok szenvedni, de megteszi a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

PiciBrigii

2015. június 10.

Nagyon jó!!Az első lehúzható maszkom!!Szépen eltávolítja a mitesszereket, és hát na..vicces,amikor lehúzom.. :D Szerintem elég gazdaságos, mert már hónapok óta megvan és még mindig sok van benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

dorci993

2015. február 17.

A citromos testvére eléggé bejött, szépen tisztít, puhít, szeretem,de nem veszem újra,mert túl extrát nem művel. Erre esett a választásom, mert lehúzható, az gondoltam még jópofa is, és jól hangzott a tisztítás meg a selymesség, és bedőltem neki. Könnyen lehúzható, puhább is lesz a bőröm, de kb ez minden. Sem tisztábbnak nem tűnik, sem igazán selymes nem lesz, nagyon keveset csinál sajna. Nem volt drága,szóval ehhez mérten nem tragikus a "tétlensége", de nem ajánlanám senkinek sem ha megkérdezne,hogy megvegye-e :D Többet nem veszem meg,az fix.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

tittus

2015. február 13.

Megvettem, mert nosztalgiázni akartam :D. Annak idején nagyon bejöttek ezek a lehúzhatós maszkok, most már azért nem annyira. Az alkohol miatt egy héten max egyszer használom, és az igazat megvallva nem csinál sok mindent a bőrömmel. Mikor leszedem akkor finom puha, de semmi extra, ráadásul nekem is igényli a hidratálót a bőröm. Most jópár évig biztos nem veszek megint ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol, Sodium PCA, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.