Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Fructis Göndör hajra, B3 és B6 vitaminnal

nagyregina22

2017. július 13.

Korpàs lett a hajam.nem vàlt be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Korpàs lett a hajam.nem vàlt be

adri97323

2013. április 17.

A vékony szálú, hullámos hajamra nem volt jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 17.

A vékony szálú, hullámos hajamra nem volt jó.

profectuscat

2012. január 8.

Én évekig használtam, míg nem olyan korpás lett és zsíros a hajam, hogy a viszketést el nem tudtam viselni, véresre kapartam már a fejbőröm, mire rájöttem, hogy a hajsampon az oka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

korfu09

2011. július 28.

Kipróbáltam én is, sajnos nem sok sikerrel. Zsírosodik tőle a hajam. Az illata fantasztikus, de ez sajnos kevés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 28.

nemesanita

2011. február 24.

Jó pár éve használtam ezt a márkát,de nem sokáig.Párszor újravásároltam,de nekem nem igazán volt jó ez a márka sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 24.

bajcsivera

2011. február 11.

Nekem az osszes Fructis sampontol olyan korpas es viszketo lett a felborom, hogy 1 hasznalat utan is hetekig kuraltam magam. Tobbszor is adtam neki eselyt, tobb fajtat kiprobaltam, hatha nem velem van a baj, de hiaba. Sajnos. Mert az illata tenyleg egyedi es eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 11.

tothbogi1

2010. október 27.

Illat

Én az összes Fructis sampont imádom,az illatába meg szerelmes vagyok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 27.

Illat

Én az összes Fructis sampont imádom,az illatába meg szerelmes vagyok :)

komyju

2010. július 25.

Jó illatú sampon szállós hajjal

Most már többször használtam ezt az új sampont: az eredmény kifejezetten könnyű haj, nagyon selymes tapintással, már-már "szállós", ráadásul a hullámos-göndörös tincsek a vizes kifésülés után is visszaállnak. Az illatát imádom, még az eredeti fructis-illat.Még mindig csak ajánlani tudom, még a Nivea hasonló samponjánál is jobban tetszik, egyelőre legalábbis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. július 25.

Jó illatú sampon szállós hajjal

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak