Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: sunii, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tuntilla

2013. július 12.

Én 370 Ft. vettem a tescoban, leértékelve, tegnap 280-ért láttam. Megvettem, mert nem volt balzsamom anyáéknál. Nekem is híg, sokat tettem belőle, nehezeben bontottam a hajam, mint más balzsamokkal, de a hatás ugyan az, bár az én sérom szép:) Én csak a kifésülhetőségért és az illatért vettem, illetve a tartóságról. Kifésülés 3, Illattartóság 5*. Eddig legjobban, legerösebben érezhető balzsam. Igaz, sokat tettem belőle, jó dionyit. Átlagban 4, de az összetevő miatt -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

ni89ta

2013. május 4.

Nagyon sokáig szagolgattam a boltban, mielőtt megvettem. Sajnos csalódás volt, szó szerint semmit nem csinált a hajammal (se jót, se rosszat), ráadásul még az illata se maradt meg. Nem venném újra, de az illata tényleg jó, kár hogy csak a tubusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Milli006

2012. január 2.

Nem vártam tőle semmi extrát, csak megtetszett az illata a boltban...
De szerencsére kellemesen csalódtam, nagyon selymes lett tőle a hajam, könnyen kezelhető, szerintem simán veri a drága balzsamokat.
Egyetlen bajom vele nekem is az, hogy túl folyékony, félek, hogy így hamar el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 2.

Nem vártam tőle semmi extrát, csak megtetszett az illata a boltban...

yasmine1122

2011. május 1.

Nem tudom igazából a balzsam hatását, mert én a samponnal együtt használtam és így nagyon szépen ápolták a hajam. Állaga kicsit hígabb, mint a balzsamoktól megszokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.