Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 5.

Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 500 ml

nyuszo

2019. február 22.

Isteni finom maracujás illata egzotikus tájakra repít....
Sűrű, enyhén zsíros állaga csodákat művelt száraz bőrömmel...
Uszoda, szauna után csak úgy issza a bőr!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Isteni finom maracujás illata egzotikus tájakra repít....
Sűrű, enyhén zsíros állaga csodákat művelt száraz bőrömmel...
Uszoda, szauna után csak úgy issza a bőr!

Agnes09

2018. október 27.

Nagyon szerettem. Finom illata volt, jól hidratált, krémes sűrű, kiadós volt. A passionfruit uralkodott az illatában, nem a gyömbér, így kimondottan egzotikus illatú volt.. Tégelyes kiszerelés is jó volt,ellentétben a tubusossal, melyben benne marad illetve adagolás bajos. Tusfürdőjét is nagyon szerettem. Testpermet még mindig van Nekem, nagyon jó nyáron, illata egzotikus és jól hűsíti, hidratálja a testet a forróságban, Nyári hőségben igazi csodaszer a testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

bulunsky

2018. október 4.

A gyömbér illatot nem szeretem inkább az utóbbit részesítem előnyben, ár/érték arányban jó lenne, az illata zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Veronika8614

2017. január 9.

A nosztalgia miatt adok 2 csillagot, mert 20 éves korom körül nagyon szerettem, de most el vagyok képedve hogy mennyi parabén van benne :P miéééért?
Elvoltam vele a fiatal bőrömmel, de túlzott hidratáló hatásra nem emlékszem, az állagát szerettem.
Ilyen összetevőkkel senkinek nem ajánlom, főleg hogy annyira nem is jó, az illata tényleg erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

bebababa66

2016. május 5.

Jaj, nem nem és nem. Az üzletben egy tesztert szagoltam meg, de elkövettem azt a hibát, hogy nem kentem a bőrömre. Megvettem, mert a maracujáért oda meg vissza vagyok, és este a fürdés után nyúltam is érte. Az állaga oké, a parabének nem okék, de nem ezek miatt váltam meg tőle, hanem rám felkenve konkrétan büdös. Vagy a krém nem szereti a bőröm, vagy a bőröm mondta, hogy na ezt aztán nem, nem tudom, de újra le kellett fürdenem annyira nem bírtam elviselni a szagát, így nekem ez a vétel totális pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Guffyyy

2016. május 4.

Én imádom ennek a testápolónak az illatát és állagát. Egy ideje nem ezt használom már, de úgy emlékszem, teljesen meg voltam elégedve vele. Jól hidratál, könnyen eldolgozható, és tartósan megmarad a mesés illata :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

viewxy

2015. október 27.

Kedvencem :) jó nagy kiszerelés, isteni az illata. Nekem nagyon jó volt a hatása is, mert néha kiszárad a bőröm, de a legtöbb testápolótól kis pattanások jelennek meg, ezért nem szeretem kenegetni, de ennél egyáltalán nem volt ilyen. Biztos veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

pomme

2015. szeptember 18.

Hatalmas mennyiségű gyümölcsbomba potom pénzért. Télen használom inkább, mert gazdagon táplál, az összetevői nem a legszebbek, de egy ilyen illatközpontú terméktől nem is várom el. Egyetlen bajom, hogy túl nagy mennyiség, főleg egy sűrű testápolóhoz képest, szerintem sosem fog elfogyni, hacsak nem fogom be kézkrémnek. A kis figyelmeztetésen rajta, miszerint ne idd/edd meg, nagyot nevettem, mert az első gondolatom az volt, hogy ezt most így kiskanállal megeszem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

hvirag

2015. május 12.

Még tavaly fogyasztottam el egy nagy tégellyel - imádtam az illatát, kellően hidratált, jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

ZsoZsi35

2015. május 12.

Boldogság testvaj, az illata csodás, az állaga számomra igazi testvaj. Hidratálása számomra megfelelő, bár inkább melegebb időben. (télen lehet kicsit kevés lenne). Müllerben csapta le rá, féláron 800 HUF-ért került hozzám. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Fructose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Színezék. Barnás sárga.