Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

krenat

2016. szeptember 6.

Ajándék volt, talán kétszer használtam, többször nem bírtam. A szemcséi nagyok és durvák, kb. olyan, mint a kristálycukor, csak ez nem olvad, mert hát ugye műanyag. Ha belegondolok, hogy ilyen karcolós műanyagtörmelékkel dörzsölöm magam, az szinte semmivel sem kecsegtetőbb, mint üvegszilánkot használni bőrradírként. Ráadásul a vizek élővilágára tett hatása is borzalmas.
Az illata erős és émelyítően szirupos, egyáltalán nem tetszik, sajnos sokáig megmarad a bőrön is. Hatásában semmi extra, szörnyen mű összetevők. Ilyen termékért egy fillért sem adnék ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

LadyLatte

2015. június 3.

Elhasználtam még régebben belőle egy egészet, nagyon szerettem az illatát és a bőröm is puha lett tőle, néha még napokig is érezni lehetett! A szemcséi pont jók, erősek de nem fájnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

loju

2015. május 12.

Először próbálkozom a márka termékeivel. Nagyon jó az illata, ilyenkor tavasszal kimondottan szeretem ezeket a gyümis illatokat. A szemcséi tényleg nagyobbak, mint amit megszoktam, de nem vészes és nem is zavaró. Rendszeresen használok bőrradírt, se nem jobb, se nem rosszabb, mint amiket eddig használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 12.

petoandika

2014. január 30.

Számomra nagy csalódás volt. Az illata túl édes, ragad tőle a bőröm. Felkenve pedig olyan "mű" hatása van. Nekem nem igazán jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Ina15

2013. április 25.

Most vettem nem rég, mert a Cherry Vanilla elfogyott és nagyon örülök neki, hogy hosszas gondolkodás közepette ezt választottam. Nagyon sima a bőröm és selymes tőle, bár az illata nagyon finom, de inkább a a narancsos fagyihoz hasonlít. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

Dolorez

2013. január 22.

nagyon szeretem,sokáig kitart.Én heti kétszer használom,utána nagyon puha a bőröm,és a durvább szemcséi miatt masszírozós hatást kelt,imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 22.

Adriemil

2012. április 30.

Szeretem hogy durva szemcsés szépen radíroz nekem lassan is fogy heti egyszer használom, az illata meg vattacukor:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

st79

2012. február 16.

tökéletesen radíroz, az illata mámorító és soha el nem tűnik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

tökéletesen radíroz, az illata mámorító és soha el nem tűnik :)

chantal82

2012. február 4.

Nagyon kedvelem ezt a testradírt, krémes állagú, finom radíroz. Kellemes az illata arra a csíkos-joghurtos cukorkára emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

hopihecske

2011. október 4.

Finom illat, a cukor jól dörzsöl, de ragadok tőle picit...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 4.

Finom illat, a cukor jól dörzsöl, de ragadok tőle picit...

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.