Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2012. április 28.

Kategória:   Testápolók

Természetes gyümölcskivonatokkal.

Kiszerelés: 200 ml

bubilany

2017. augusztus 24.

Imádooom! Szuper illata van! Egyből megvettem ennek az illatnak a többi termékét is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

LakatosEstonkucser

2016. május 9.

Illata fenomenális, gyorsan beszívódik, puhább a bőröm tőle. Ha este bekenem magam vele, akkor másnap még érezhető kicsit. Eddig tetszik, adok neki maximumot, ha esetleg időközben csalódnék benne, akkor visszajövök lehúzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

FanniRebecca

2016. április 10.

Az illata miatt került a kosárba, imádom az epret minden formában. De az illata az egyetlen ami jó benne. Nem is sokáig használtam mert nem igazán hidratált és nagyon nehezen szívódott be. El sem használtam, anyának adtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

melania

2015. április 22.

Az illata miatt vettem meg, ami az elején teljesen elvarázsolt, egy idő után viszont már zavaróan természetellenesnek tűnt... Szinte semmit nem hidratál és órák kérdése, mire legalább valamennyire beszívódik... Intenzív bőrregenerálást ne várjunk tőle, nyárra jó esetleg egy lightos bőrfrissítőnek. A csodás radírozó hatásával kevésbé értek egyet, tekintve, hogy ez egy testápoló. Nekem ez nem újrarvevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

KrisztiP

2014. augusztus 12.

Nagyon kellemes illatú testápoló. Hidratáló hatása viszont nem túl erős. Nyárra jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

iwakeuplikethisflawless

2014. április 14.

Első használat után rajtam piros kiütések jelentek meg(nem viszketett), ami miatt kicsit megijedtem, de ezek pár óra elteltével teljesen elmúltak. Gondoltam mivel olyan csodálatos illata van adok neki még egy esélyt, és sem másodjára sem soha többet ezek a kiütések nem jelentkeztek. Varázslatos illata van amit mások is éreztek rajtam és mindenki megdícsérte. Hidratálásban nem különösebben jó, viszont az illat mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

cs.kitti57

2014. január 23.

Imádom az illatát, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet sem. Egyik kedvenc testápolóm lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Vitelotte

2013. október 27.

Fantasztikusan intenzív valódi eper illata van, nyomtalanul beszívódik, és a csillámos kréme teljesen elvarázsolt, egyáltalán nem érdekel hogy drágább árkategória ^-^ Ezt a testápolót eddig semmi sem tudta überelni, csak azért nem vettem még újra mert mániákusan futok az újdonságok után :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

fausztdori

2013. május 24.

Az illata mennyei, elég kellemesen radíroz, én kedvelem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Az illata mennyei, elég kellemesen radíroz, én kedvelem :)

Ejwi

2013. január 2.

Nagyon nagyon szeretem, annyira jó eper illata van és kellemesen radíroz! :)
Egyébként az ára változó, én sajnos DM-ben vettem, ott 1200 Ft körül van, a Müllerben olyan 800-850 Ft körül mozog. :) De teljesen megéri, én majdnem egy évig használtam, mire elfogyott! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Nagyon nagyon szeretem, annyira jó eper illata van és kellemesen radíroz! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.