Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bunnyberry, Módosítva: 2012. március 1.

Kategória:   Testápolók

Eper és csillag gyümölcs-kivonatot, valamint az ásványi anyagokat, kalciumot, magnéziumot és káliumot tartalmaz. A B3-, B5-és C vitaminok a bőrt nedvességgel látják el. A bőrt rugalmassá teszi és egy kis csillogást ad neki.

Kiszerelés: 500 ml

xxEDITxx

2019. április 3.

szerintem jól hidratál, a bőröm selymes lett tőle, viszont nem nehezítette el, ami plusz pont.
Tényleg ragacsos, de 2 perc után megszárad.
Az illata kicsit sok nekem is, de csak amíg kenem, felkenve már kellemes, és tényleg szuperül hűsít. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Tényleg ragacsos, de 2 perc után megszárad.

bubilany

2017. augusztus 24.

Imádooom! Szuper illata van! Egyből megvettem ennek az illatnak a többi termékét is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Anne74

2016. június 8.

Nagyon szeretem, imádom magamon. Friss illat, kellemes hatás. S a csillogás...
Számomra mindig tökéletes ha egy gyengéd krémre vágyom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 8.

Nagyon szeretem, imádom magamon. Friss illat, kellemes hatás. S a csillogás...
Számomra mindig tökéletes ha egy gyengéd krémre vágyom :)

Niki03

2016. június 8.

Ragad, csak a tégelyben csillámos, bőrön nem, nem hidratál, émelyítő az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Ragad, csak a tégelyben csillámos, bőrön nem, nem hidratál, émelyítő az illata.

hessviky666

2016. április 26.

Elöttem szólóhoz csatlakozva én is egyetemi éveim alatt fedeztem fel a Fruttini termékeit. Nagyon szerettem ennek a testápolónak az illatát és az állagát, kellemes emlékeket idéz bennem. Nagyon nagyon sziruposan édes az illata és tényleg ragacsos érzetű a bőr használat után. Hűtőbe téve azonban a nagy nyári melegben igazi felüdülés volt!
A késöbbiekben jöttem rá, hogy a termék nagyon nagyon sok szintetikus alapanyagot tartalmaz, ezért többet nem vásároltam belőle, de szerintem egyszer mindenkinek érdemes kipróbálnia egy forró nyáron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

ALettah

2016. március 9.

Késő kamaszkoromban a fél vesémet eladtam volna egy ilyen dobozért :) Aztán egyetemistaként, az első ösztöndíjból sikerült venni egyet, volt nagy boldogság! És kicsi csalódás is, mert kellemetlen, zselés utóérzetet hagyott, és nem is hidratált valami jól. Viszont a picit napbarnította bőrnek szép csillogást adtak a kis csillogó izék benne, ha nem, csak a pizsamát tették csillogóbbá. Ennek ellenére utolsó cseppig elhasználtam a nagy dobozt, és még utána is sokáig szaglásztam. Ma már nem venném meg, egy tipikusan olyan termék, aminél a külcsíny több, mint a belbecs, és különben is igyekszem a jó minőségű, parfümmel és színezőkkel nem agyontömött cuccokat előnyben részesíteni. Azért a szép emlékek miatt legyen 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

lolli83

2016. január 24.

Nekem nem vált be. Nagyon kiszárította a bőröm és nagyon ragadtam tőle alig vártam, hogy lemoshassam amikor hazaértem. Kár érte mert az illatát imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Messy2214

2015. január 31.

Nyárra jó,mert hűsít. Amúgy meg ragad, nem igazán hidratál. Nagyon vágytam rá,de pár használta után már büdösnek éreztem. Jobban járok,ha meg sem veszem,mert drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

rosa.love

2014. augusztus 31.

Kb. 4 éve volt egy ilyenem. Drogériás testápolók szintjén elég drága, 2ezer ft környékén van. Sokáig vágytam rá, és sokáig nem is fért bele a havi drogériás kiadásaim közé. Egyszer aztán megleptem magam vele. Sajnos nem alakult ki szoros barátság köztünk, mert eléggé ragacsos volt és csípett is. De évekig nem volt szívem kidobni, ott ült a fürdőszoba szekrényen sokáig. Amikor felkentem, szanaszét vörösödött a bőröm minden alkalommal...Az illatát és a csillámokat viszont szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Zatanii

2014. július 2.

Anyukám kapta szülinapjára egy barátnőjétől, hát mit mondjak, látszik, hogy egy tovább adott ajándék.. de nem is csodálom, hogy neki sem kellett, mivel számomra a szaga kibírhatatlan, ragacsos, és ezek a csillámok... egy szóval ordenáré az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Színezék. Barnás sárga.